Шановні інвестори Аркади,

Вашій увазі звіт за результатами засідання Дирекції з добудови.

Сьогодні в засіданні додатково брали участь Молчанова В.Б. та Прокопенко О.Ю. (від управителя ФК «Гарант Капітал»).

1.💥Відбувся ґрунтовний та конструктивний діалог керівництва компанії SG з новопризначеним керівником ДАБІ України з питання введення найближчим часом в експлуатацію будинків високого ступеню готовності (№14, 15, 18 ЖК «Еврика» та №16, 26 ЖК «Патріотика»).

2.💥Відбувся ґрунтовний та конструктивний діалог керівництва компанії SG з ліквідатором АТ АКБ «Аркада» щодо доступу до проектно-технічної документації в приміщенні банку. Питання кредитних договорів, де в порядку майнової поруки було передано в забезпечення товарно-матеріальні цінності (будівельні матеріали), також перебуває на тотальному контролі.

3.💥Найближчими днями запланована зустріч керівництва компанії SG з новопризначеним ректором КНУ імені Тараса Шевченка для узгодження спільної позиції, обговорення питання продовження договору доручення на виконання функцій замовника по ЖК «Еврика» та питання отримання проектно-технічної документації для введення будинків високого ступеню готовності в експлуатацію.

4.💥 Завершено узгодження позицій з охоронними компаніями, завершується процедура підписання договорів охорони напряму з забудовниками ТОВ «Будеволюція» та «Аркада-Будівництво».

Кошти за спожиту об’єктами електроенергію вже було сплачено напряму забудовниками.

Кошти на додаткові патрулі на об’єктах та охорону одного з будинків ЖК «Еврика» на травень 2021 року вже було виділено ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Усе фінансування на вищезазначене забезпечення утримання об’єктів виділяється компанією SG у межах авансування Частки на добудову.

5.💥На наступному тижні відбудуться зустрічі Дирекції з представниками будинків ЖК – у вівторок 25.05.2021 року з представниками будинків ЖК «Еврика», в четвер 27.05.2021 року – з представниками будинків ЖК «Патріотика».

Зустрічі відбудуться безпосередньо на ЖК. Кількість осіб. Час зустрічей та регламент буде повідомлено додатково.

Зустріч з представниками «Патріотики на озерах» відбудеться через тиждень. На даній зустрічі буде презентовано абсолютно новий, екологічний і сучасний проект забудови ж/м Осокорки-Центральні (вже проходить експертизу). Про дату/час і формат зустрічі буде повідомлено додатково.

6.💥На ж/м Осокорки-Центральні виконано пробні палі, проводяться відповідні необхідні дослідження, після яких одразу технологічно та юридично буде можливим виконання будівельних робіт.

7.💥 Обговорено питання реалізації дошкільних навчальних закладів в ЖК «Еврика» та «Патріотика» приватному інвестору та витрати отриманих коштів на будівництво. Перші переговори з потенційними інвесторами вже проведено. Вирішено найближчим часом зібрати усі пропозиції та після проведення аукціону укласти відповідні договори купівлі-продажу.

8.💥Узгоджено спільну позицію Дирекції за участі Управителя щодо можливих шляхів залучення коштів державної допомоги. Зокрема, усіма погоджено, що реалізація товарних залишків на об’єктах до початку активного будівництва (на яке, в свою чергу, необхідні кошти) на ринкових умовах є малоймовірним.

Необхідним вбачається реалізація вільних квадратних метрів для потреб держави або отримання пільгового кредиту забудовниками (під низький відсоток та на тривалий термін), що дозволило б за допомогою залучених коштів розпочати повномасштабне будівництво та його завершення у строк 3 років.

9.💥Управителем ФК «Гарант Капітал» повідомлено наступне:

  • З наступного тижня починається розсилка листів усім довірителям з повідомленням про заверешнння процедури зміни управителя та необхідності підписання відповідних додаткових угод.
  • З середини червня почне роботу офіс управителя, почнуть проводитись підписання додаткових угод з довірителями. Також, одночасно стане можливим оформлення відступлення третім особам права вимоги за договорами (переуступка).
  • Комісії управителя за відступлення права вимоги та за управління фондами залишаться на попередньому рівні. При цьому, новий управитель ухвалив рішення щодо скасування комісії за відступлення права вимоги на користь родичів першої лінії споріднення.
  • Управитель підтримує обрану стратегію Дирекції щодо плану фінансування будівництва з допомогою державних коштів. Також, підтримується стратегія Дирекція в частині логіки черговості відновлення будівельних робіт у відповідності з технологічним процесом.

10.💥Прораховано детальний кошторис коштів, що ймовірно можуть бути авансовані компанією SG за рахунок Частки на добудову на наші об’єкти. Переважно дані кошти будуть використані для завершення будівництва будинків високого ступеню готовності, проектування мереж та плану забудови ЖК «Патріотика», а також на кожен з будинків обох ЖК для забезпечення першочергових робіт з метою унеможливлення їх руйнування.

11.💥Подписано договір з ДП «НДІБК» на проведення експертних досліджень будинків ЖК «Патріотика». Першими будинками, на яких будуть виконані такі дослідження (починається вже на цьому тижні), будуть №23, 32 та 33.

На ЖК «Еврика» аналогічні дослідження вже були виконані на будинках №2, 5, 6.

13💥Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 17.05.2021 року у справі 910/7707/19 про стягнення 365 млн грн, витрачених на об’єкт інженерної інфраструктури, за апеляційною скаргою ТОВ «Будеволюція» було відкрито апеляційне провадження та призначено справу до судового розгляду на 30.06.2021 року о 14:00 год.

12.💥Прийнято рішення про підписання договору з проектною організацією на проектування будинку №28 ЖК «Патріотика» (передбачається за збірно-залізобетонною конструкцією з виробів ДБК-3) та можливого коригування проекту ЖК «Патріотика». Остаточне рішення щодо зміни проекту буде прийняте після виконання робіт з проектування та узгодження проекту з відповідними держорганами.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *