На Європейській площі Києва, одній з центральних площ нашої столиці, прямо на фасаді готеля “Дніпро” розтягнуто величезний банер, який говорить, що Украна відкрита для інвестицій.

Ми, як інвестори банку Аркада, які вклали кошти у будівництво власного житла в Україні, хотіли б висловити з цього приводу свою думку.

Під час масштабного мітингу 06.07 інвестори банку “Аркада” зупинилися під велетенським рекламним банером “Україна відкрита для інвестицій” та скандували “Брехня! Брехня!”.

Бо, насправді, інвестори, що вклали гроші в законне будівництво, залишаються без квартир і без грошей. Проінвестоване ними будівництво хочуть зробити незаконним. А, замість квартир, інвестори отримують погрози від рейдерів, що їх закопають у лісі за те, що вони відстоюють свої інвестиції.

Шановні Поліція КиєваПатрульна поліція УкраїниМіністерство внутрішніх справМВС УкраїниНаціональна поліція України ви будете реагувати на погрози вбивством?

Деталі про погрози тут: https://investors.in.ua/ekopark-09-07-2020/

Спочатку у нас відібрали інвестиції і квартири, потім майже знищили наше наметове містечко (26.06.2020), тепер нам погрожують фізичним насиллям.

Доки буде продовжуватися це знущання над інвесторами в Україні?

Попри чисельні звернення до Володимира Зеленського президент України не втручається в цю ситуацію.

Тобто, інвестуючи в Україні, ви ризикуєте не тільки грошима, ви ризикуєте своїм життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *