На усіх зустрічах і нарадах високопосадовцями КМДА і особисто мером Віталієм Кличком була висунута основна умова, щоб дати Аркаді можливість безперешкодно будувати – проведення Містобудівної ради для узгодження нового проекту ЖК «Патріотика на озерах».

КМДА було гарантовано, що на наступний день після подачі оновленого проекту Містобудівна рада буде скликана, а ще через 2-3 дні – буде проведена.

КМДА було гарантовано безперешкодне проходження Містобудівної ради і продовження за її результатами договорів оренди земельних ділянок для будівництва ЖК «Патріотика на озерах».

Забудовник ще у вівторок 07.07.2020 подав оновлений проект забудови до Департаменту містобудування та архітектури. Однак, станом на сьогодні Містобудівна рада досі залишається не скликаною. Основний аргумент КМДА – з того ж 07.07.2020 головний архітектор м. Києва Свистунов О.В. перебуває на лікарняному.

Ми не вважаємо це вагомою причиною і закликаємо КМДА негайно скликати Містобудівну раду та провести її вже на наступному тижні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *