Виступаючи на нараді Ради безпеки ООН, Генеральний секретар ООН зазначив, що наразі діти складають більш ніж 50% населення, що страждає від насильства, в країнах, де відбуваються збройні конфлікти. Лише за останні роки були зафіксовані тисячі грубих порушень прав дітей і цей процес продовжується.

На жаль, не оминула ця проблема і дітей з родин інвесторів Аркади. Серед нас є велика кількість родин переселенців, які ще кілька років тому втікали під обстрілами, рятуючись на мирній частині України себе та дітей… Але, як виявилося, тут продовжилася інша війна, коли прикриваючись благородною ідеєю, псевдоактивісти, не цураючись використовувати тітушок, цькують тих, хто один раз уже втратив усе.

Пише Наталія, інвесторка Аркади, одна з найактивніших чергових Наметового під КМДА:

“Цю публікацію я хочу присвятити найвразливішим.

Вчора на пісках було багато наших діточок. Один з них, маленький герой наметового, попросив «прапор війни», вказавши на прапор України.

Це наші реалії.

Діти не граються у схованки, не весело сміються, а виборюють разом з батьками своє майбутнє. Не оговтавшись від новин про війну на Сході, вони опинились у іншій. Кожен день для них – це також локальна війна, організована «своїми» на «своїй землі». Вони не розуміють, чому батьки похмурі та чим займаються, але все відчувають без слів та пояснень.

«…глядя на Юлю, не представляю, что ей пришлось пережить, сбегая из дома. Я очень хорошо помню как мы отслеживали любые новости из Краматорска, потому, что там родня мужа. И как было страшно. О том как было страшно там, в том числе в Донецке и Луганске, не могу даже представить. Дочка друзей, когда они сюда сбежали, не могла несколько месяцев спать на кровати, засыпала только под кроватью… Поэтому, повторения даже части этого ужаса я не хотела бы ни для кого…»
(с) Євгенія.

Будь-яка згадка про Донецьк з болем відгукується і сім‘ї наших чемпіонів. Марії, Ігоря та їх діточок. Але по них ніколи не скажеш – графік розпланований, матуся про все піклується, Ігор працює.

Втративши все один раз, вони залишаються сильними духом. І сім‘я Юлі і Ігоря є надзвичайно активними.

Любі наші!! Дякуємо!! Ми відчуваємо все та розділяємо!! Ми всі разом!! Всі переселенці, діти, всі, кому зараз важко – обіймаю вас!!

Скільки б не знаходилося силовиків, які приходять захищати піщаних рейдерів, чи покупатися в озерцях, ворогів, скільки б не реготали «корінні кияни», скільки б бруду не виливалось, ви наше натхнення!

Маємо домогтися відновлення будівництва!”

(с) Наталія, інвестор ЖК “Патріотика”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *