Друзі,

Сьогодні був складний і дуже-дуже довгий день. День насичений емоціями та подіями. День, який в чергове довів, що інвестори Аркади – це уже сильна, смілива та незалежна громада.

Безмежно дякуємо усім ІНВЕСТОРАМ-ГЕРОЯМ, хто, не дивлячись на погодні умови, прийшов сьогодні на черговий МЕГА-мітинг, що тривав більше 7 годин!

Сьогодні ми вчергове продемонстрували, наскільки ми згуртовані і що наша проблема досі актуальна!

Інвестори Аркади – найкращі, найсильніші духом та не скорені часом. З такою командою нас точно чекає відновлення будівництва об’єктів вже зовсім скоро!

Сьогоднішній мітинг був складним випробуванням на витривалість для багатьох, хто прийшов і був на ньому, хто не здався, хто вистояв…

І було тут всякого: і мокрі кросівки Іри Фомицької, які не рятували від промокання навіть надягнуті кульки. Діма Кузений та Юля, які весь день розповідали про наш біль і наші вимоги, до сліз і розпачу описуючи проблеми родин та людей Аркади, а під кінець вже зовсім захрипли і не могли говорити…

Це Ніно з Павлом, які прийшли на мітинг прямо з нічного чергування в наметах, підтримуючи організаторів та беручи на себе безліч організаційних питань, а Павло ще й відпрацював весь мітинг як фотограф.

Це маленька фігуристка Валерія (сестра того самого чемпіона-фігуриста, який уже передавав прапор інвесторів Аркади президенту), яка відстояла разом з батьками весь мітинг з ранку до вечора. І не просто відстояла, але і активно створювала перфоманс з іграшковими машинками для журналістів, а на останок ще й звернулася до президента з проханням по допомогу та запитанням: коли ж він нарешті вирішить питання інвесторів Аркади

Це і маленька Карина, яка разом з мамою, попри сильний дощ була під НБУ, бо дуже хоче нарешті власну кімнату.

І були ще сотні прикладів стійкості, мужності та сили, тих хто сьогодні прийшов…

Але справжнім героєм сьогоднішнього дня стала Ніна Михайлівна. У свої 78 років вона попри рясний дощ, холод і вітер відстояла більше години мітингу під МВС. Стояла, важко спираючись на ціпок, а потім ще майже стільки ж простояла під сильними поривами вітру біля Офісу президента.

Просто Ніна Михайлівна дуже хоче якнайшвидшої добудови своєї квартири на Евриці…

Дякуємо вам, майбутні сусіди, що прийшли і були поруч сьогодні. Спасибі вам за мужність і силу духу.

Впевнені, що лише завдяки таким людям, як ви, у нас обов’язково все вийде. І наші квартири добудують!

1 thought on “Хроніки сьогоднішнього мітингу 02.04.2021

  1. Спасибо большое всем кто принимал активное участие в митинге,вы точно заслуживаете чтобы наконец все сдвинулось с мертвой точки и все праздновали победу и новоселье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *