Шановні інвестори,

Настав час показати, хто є справжньою громадою міста Києва, а хто – звичайними еко-псевдоактивістами.

💥Декілька днів тому ГО «Екопарк Осокорки», окрім своєї ганебної акції біля посольства Литовської Республіки, оголосили також про проведення акції на Осокорках Центральних.

💥Анонсуючи свою ганебну акцію на завтра 03.04.2021 року на 12:00 ГО «Екопарк Осокорки» зазначає, що збираються продемонструвати, що вони громада.

💥У Об’єднаного Активу є інформація, що псевдоактивісти завтра спробують в злочинний спосіб зруйнувати будівельний паркан на Осокорках Центральних.

‼️‼️‼️Саме тому, Об’єднаний Актив оголошує на завтра на Осокорках Центральних мирну акцію протесту, щоб показати, що справжня громада – це ми, і нам точно є щось захищати. Ми не подаруємо нікому наші квартири і не дозволимо наживатися на нашому горі.

💥Збираємося завтра за ТЦ «Епіцентр» на просп. Григоренко об 11:30 год. для того, щоб висвітлити альтернативну точку зору.

💥Відповідну заявку на проведення мирної акції протесту ОА вже зареєстровано. Анонси ЗМІ вже відправлено, ряд видань вже підтвердили свою участь.

💥Завтра ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно бути КОЖНОМУ, просимо бути максимальну кількість інвесторів! Час показати, на чиєму боці правда. Ми не віддамо псевдоактивістам гарантію добудови наших об’єктів!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

1 thought on “Закликаємо всіх інвесторів Аркади вийти завтра на мирну акцію протесту проти псевдо-екоактивістів

  1. Після вчорашнього (“холодного”) мітингу пропоную ввести реєстрацію учасників мітингів по будинках кожного ЖК. Реєстрацію проводити на підставі пред’явленої копії свідоцтва про участь в ФФБ. Зареєструватись може як особа, яка зазначена в свідоцтві так і будь-хто з членів її сім’ї або інший родич чи знайомий, який пред’явив копію зазначеного свідоцтва. Допускається реєстрація декількох осіб, яких пов’язує зазначена в свідоцтві квартира. Крім цього, із 07.04.2021 року запровадити облік внесків на рахунок (картку) ГО також по будинках. Результати оприлюднювати на сайті ГО. Будинок, інвестори якого виявляться найпасивнішими в участі в мітингах та по внесках на рахунок (картку) ГО, повинен добудовуватись в останню чергу. Якщо вони вважають, що їхня хата скраю, то нехай вона і буде скраю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *