Друзі!

Сьогодні (22.07.2020) відбулася зустріч інвесторів банку Аркада з представниками КМДА.

Зі сторони інвесторів були: Юля, Кирило, Олександр, Наташа, Таня, PS. Пізніше під’їхали – Віталій-юрист, Віталіна, Віталій-безпека.


Зі сторони КМДА: Кличко, Непоп, Свистунов, та ще два чиновники.


Як бачите, щоденні флешмоби приносять результат. Нас не можуть ігнорувати, ми дуже дратуємо владу!

Пан Кличко виступає перед інвесторами


Сьогодні ми знову отримали чимало усних обіцянок (на цей раз вже зафіксованих на камеру).


Цікава історія з Кирилом. Він сьогодні був вперше у наметах, майже нічого не знав про наш протест… мав чергувати до 16:00 у Наметовому-1 і передати естафету Ірі Фомицькій, але трохи затримався на бутерброди… Потім прийшов я, і вмовив його піти ще до Наметового-2 пофлешмобити. Флешмобили ми буквально хвилин 5, як вийшов мер Кличко і запросив усіх на перемовини, які тривали півтори години.

Звіт про результати перемовин чекайте пізніше.

А ми хотіли б нагадати, що завтра в 10:00 сесія Київради, всі хто може – підходьте в Наметове-2!!! Це важливо. Маємо дотиснути, план А – єдиний наш шанс на відновлення будівництва без доплат і кооперативів…


Кличко пообіцяв (зробитити все можливе) щоб наші представники виступили перед голосуванням з трибуни Київради по питанню “відмови Аркаді в продовженні аренди ПНО”.


Непоп заявив, що голосуватиме проти, прокоментувавши, що “проект злочинний”, і з такою позицією, як у нього, депутатів багато.


Але сюрпризи можуть бути, тому що до місцевих виборів залишилося пара місяців, і депутати що не мають шансів перевибратися, непроти на прощання підзаробити на нашій біді.


Тому ми маємо тиснути!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *