Друзі!

56-й день протесту виявився дуже насиченим.

Ми відстояли багатогодинний мітинг в очікуванні результатів засідання Київради з приводу злочинної пропозиції депутата Бохняка щодо розірвання договорів оренди землі під ЖК “Патріотика на озерах”.

Поруч з нами мітингували інвестори Укрбуду. Сьогодні Київрада ухвалила надзвичайно важливе рішення щодо вирішення їхньої проблеми. Хочемо привітати їх з перемогою та побажати скорішого заселення до своїх квартир!

Рішення по пропозиції В.Бохняка ще не прийняте через оголошену у засіданні перерву до 28.07.20. Чекатимемо вівторка. Ми дуже вдячні нашим героїчним інвесторам, які мужньо відстояли цілий день, нагадуючи владі, що захищатимемо свої права та інвестиції до повної перемоги!

Більше семи годин поспіль наші прапори не опускаюлися. Найстійкіші інвестори “Аркади” гучно проголошували вимоги. Нас було видно і чутно!

Окрім того, хочемо поділитися супер новиною. У наметовому містечку під КМДА наші мега круті хлопці встановили проектор! Дякуємо за реалізацію ідеї активним учасникам протестних акцій і активістам Наметових Михайлу та Андрію!

Тепер кияни та гості столиці зможуть побачити відео-розповіді інвесторів “Аркади”, про те як ми опинилися у складних житлових і фінансових умовах через заморозку будівництва ЖК “Еврика”, ЖК “Патріотика” і ЖК “Патріотика на озерах”.

Розповімо про незахищеність інвесторів в Україні, про злочинні дії і бездіяльність органів влади у сфері будівництва, про рейдерські атаки, про використання екологічних проблем міста для прикриття протиправних дій еко-тітушек та псевдо екоактивістів ГО “Екопарк Осокорки”, про катастрофічну ситуацію з недобудовами столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *