Доброго ранку і приємних вихідних!

💥Нагадуємо, що сьогодні о 17:00 годині відбудеться пряма трансляція (буде транслюватися в Facebook), на якій Об’єднаний Актив відповість на запитання від інвесторів, зібрані на цьому тижні.

💥Ми також запрошуємо прийняти участь в даній трансляції усіх бажаючих та усіх опонентів для продуктивної дискусії. Зустріч Об’єднаного Автиву для даної трансляції відбудеться в переговорному штабі на ЖК «Патріотика». Про намір взяти участь просимо завчасно повідомити будь-кого з Об’єднаного Активу.

💥Нагадуємо, що саме зараз в закритих групах будинків відбувається масштабне голосування щодо підписання Меморандуму. Таке голосування розміщено в 35 з 39 будинків. Якщо Ви ще не проголосували – саме час зробити це. Просимо усіх голосувати особисто і після самостійного ознайомлення з текстом Меморандуму.

💥У разі, якщо більшість проголосує за погодження, підписання фінальної версії Меморандуму планується, за попередньою інформацією, одночасно з проведенням брифінгу.

💥Також повідомляємо, що за багаточисельними проханнями інвесторів час голосування продовжено до 21:00 сьогоднішнього дня. О 21:00 результати буде зафіксовано і передано на консолідацію Об’єднаному Активу.

💥Окрім того, як і анонсували, завтра о 12:00 відбудуться загальні збори представників усіх будинків усіх ЖК для оголошення та обговорення результатів голосування, прийняття рішень демократичним шляхом щодо подальших дій.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *