28 травня мітинг інвесторів банку «Аркада»

Чого ми хочемо?  Звернутися  до Президента України та високопосадовців по допомогу у вирішенні питання фінансування добудови ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». 

У квітні було підписано Меморандум, згідно якого добудувати «Еврику», «Патріотику» та «Патріотику на озерах» має компанія Столиця-Груп. Для відновлення будівництва та  добудови наших квартир строком до 3 років необхідно 3,6 млрд. грн.

Де взяти ці гроші? Ми маємо кілька пропозицій та хочемо звернути увагу влади на них:

1. Вільні квадратні метри в наших житлових комплексах держава може придбати за кошти державного бюджету в житлових комплексах «Еврика», «Патріотика», а також 10% від загального переліку квартир в ЖК «Патріотика на озерах» (через ПрАТ «УКРФІНЖИТЛО» та за бюджетними програмами будівництва житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу);

2. Новому забудовнику під гарантії держави можуть надати довгостроковий кредит за пільговими відсотковими ставками.

Звертаємо увагу, що без чіткої схеми фінансування та кредиту на пільгових умовах 11 тисяч постраждалих сімей можуть залишитися без житла.  А столиця України  може перетворитися на столицю недобудов, отримавши ще 39 незавершені будинки. Тож ми знову змушені виходити на мітинг в урядовий квартал,  щоб продовжити боротьбу за своє право на житло.

ВАЖЛИВО: ми не просимо, аби фінансування добудови наших будинків проводилось за бюджетні кошти. Ми просимо лише кредит, який буде повернуто

План мітингу:

·        09:30 – мітинг біля Офісу Президента України

·        11:00 – хода мітингувальників від ОП України  до пішохідного мосту на Майдані Незалежності біля Алеї Героїв Небесної сотні. Розгортання та демонстрація мега-прапору на мосту.

·        12:00 – хода мітингувальників від пішохідного мосту на Майдані Незалежності до Кабінету Міністрів України.  Перекриття  однієї сторони пішохідної зони та дорожнього руху та розгортання  мега-прапору.

·        12:30-13:00 – встановлення тематичної інсталяції під стінами Кабінету Міністрів України.

·        13:00 – 17:00 – мітинг біля Кабінету Міністрів України. 

Довідково:

Відеоанонс:

Довідково:

Безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді багатотисячним маршем мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене з 2018 року.

Інвестори встановили намети під центральним офісом банку «Аркада» на вулиці Ольгінській.  Вже 17 червня, під час третього масштабного мітингу ми змушені були облаштувати наметове містечко і під будівлею КМДА. Наметове містечко в центрі столиці  існувало 317 днів та було знято згідно з умовами меморандуму.  

Ресурсиhttps://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi

Канал Об’єднання інвесторів банку Аркада

Фото, відео з наметового містечка та попередніх акцій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *