Шановні інвестори,

Повідомляємо, що вчора відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України, в межах якого було обговорено нагальні питання. У доповіді з нашого питання брали участь Молчанова В.Б. та Щербаков В.О.

1.💥 Налагоджено плідну комунікацію з керівництвом Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо отримання сертифікату відповідності (введення в експлуатацію) 5 будинками високого ступеню готовності. На сьогодні формується необхідний пакет документів для подання заяви до ДАБІ.

2.💥Обговорено найважливіше на сьогодні питання, а саме наголошено на критичній необхідністі напрацювання механізмів виділення державної фінансової підтримки для добудови ЖК «Еврика» та ЖК «Патріотика» в термін до 3-х років.

Головою МРГ, заступником Міністра внутрішніх справ України Геращенком А.Ю. наголошено, що на сьогодні не існує механізмів фінансування новобудов, натомість цільовими державними програмами передбачений лише викуп вільних метрів в введених в експлуатацію будинках. Тому, питання викупу вільних метрів в новобудовах за державними програмами потребує окремого деталізованого розгляду та напрацювання відповідних рішень.

На засіданні було погоджено напрацювати спеціальні пропозиції з цього питання.

3.💥Окремо наголошено на проханні сприяння МРГ у встановленні комунікації керівництва компанії SG та Дирекції з Міністерством фінансів України та ПрАТ «Українською фінансовою житловою компанією» щодо вищевикладених обставин.

4.💥 Питання вивезення піску річкового з території ж/м Осокорки-Центральні вчора було остаточно вирішено (шляхом врегулювання договірних взаємовідносин з особою, що претендувала на даний пісок). Відучора вивезення піску припинилось зовсім.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *