Шановне Сусідство!

Сьогоднішній день став ще одним надзвичайно насиченим подіями і емоціями днем в історії протесту інвесторів Аркади.

Сьогодні інвестори Аркади вчергове довели саммим собі і цілому світові, що залишаються незламним і єдиним цілим. За рік ми не лише не змирилися зі своєю бідою, а показали всім і кожному, що стоятимемо до кінця, бо йдеться не лише про наші квартири, але і про майбутнє наших родин, як і про можливість просто жити в цій країні…

Попри прогнози дощу, нас порадувала сонячна і світла погода. Ми щиро вдячні всім і кожному, хто знайшов в собі сили прийти і нагадати можновладцям про необхідність вирішувати питання недобудов Аркади, дякуємо за згуртованість і силу духу. Впевнені, що саме це забезпечить досягнення нашої основної мети – добудови наших омріяних і вистражданих квартир.

“Слова величезної подяки та пошани висловлюю усім інвесторам колишнього банку «Аркада»!

Разом ми сила! І це не прості слова, а підтверджені нашими діями сьогодні!

Завдяки зусиль УСІХ НАС, якими би ми різними не були у своїх думках і позиціях, нам вдалося вчергове продемонструвати непохитну жагу, прокачану силу волі і нестримне прагнення до вирішення найголовнішого питання, яке не дає нам спокійно спати, жити і планувати наше майбутнє.

Найпомітніше з сьогоднішнього мітингу як на мене це те, що центральні вулиці столиці нам вдалося перезавантажити таким видовищним дійством. Водії практично кожної автівки не могли проїхати повздовж не виглядаючи з вікон, і розпізнавши нас за прапорами всі чітко усвідомили, що наші долі і досі понівечені, і ще досі не реанімовані. Працівники Кабінету Міністрів теж у вікнах спостерігали за нами постійно, навіть делегація з невідомих причин не з’явилась.

ЗМІ, котрі були на мітингу та брали інтерв’ю, здивовано запитували, «А невже Ваше будівництво не відновлено?», перепитуючи, «Справді і це ж вже третій рік?».

Наша не вирішена проблема та потреби мають бути гучно і постійно кричущими, щоб наші чиновники знали про це, пам’ятали і їх не покидала спрага до їх вирішення.

Лише згуртованою силою ми маємо можливості відстояти свої законом надані права і грошима сплачені квартири.

Сьогодні маємо велику надію і сподівання, що наш масштабний мітинг, на якому була 1000+ осіб (не менше за доступними статистичними даними) дасть нам швидкі і необхідні можливості перейти зі статусу недобудов в статус профінансованих будівельних робіт на всіх будинках найближчим часом🤞.

Міцно тримаємо кулаки, ми на це заслуговуємо неодмінно!

Величезна подяка всім дотичним до організації та проведення мітингу, і особлива подяка такій взірцевій та згуртованій команді – Об’єднаному Активу ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»❤️

P.S.: ми дуже хвилювались за погоду, але не слід було, навіть вона розігнавши всі хмари дочекалась поки ми завершимо цей Мега-мітинг, хоча минулого року і не була такою лагідною до нас). Все змінюється.

Тож чекаємо на зміни і у вирішенні питання фінансування🤞

В Об’єднанні наша сила”

(с) Віталіна Моляренко, ЖК Патріотика

З повагою і впевненістю в перемозі, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *