Шановні інвестори Аркади!

Сьогодні виповнюється рівно рік з моменту початку нашого спільного масштабного протесту, що вже увійшов в історію сучасної України, як найтриваліший!!!

💥За рік, що минув, нам вдалося пережити неймовірну кількість речей – десятки МЕГА-мітингів; сотні флеш-мобів; численні АВТО-мітинги; місяці утримання силами інвесторів Наметових містечок; щоденні заклики під ОП упродовж всього літа; ліквідацію банку «Аркада»; створення спеціальної Міжвідомчої робочої групи при КМУ; швидку зміну управителя ФФБ; дієвий захист наших об’єктів від розкрадання; підписання масштабного Меморандуму та домовленість з компанією-забудовником Stolitsa Group про добудову наших ЖК; публічні гарантії вищих посадових осіб держави на брифінгу, присвяченому Меморандуму та ще багато-багато чого.

💥Неможливо словами передати весь той спектр емоцій – від відчаю і до відчуття щастя за досягнення, який ми переживали впродовж цього року!

💥Сьогоднішній день – річниця жалю за тим, що наше житло досі не добудоване та водночас – і радості за ті досягнення та надії, які вже найближчим часом обов’язково стануть реальністю.

💥Фактично рік тому за підтримки усіх інвесторів був започаткований Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» з 50 самовідданих і відповідальних осіб, які взяли на себе відповідальність за ситуацію та за долю 11 тисяч сімей, і дотепер утримують її на собі.

💥На сьогодні нам залишилось усім разом зробити останній крок до омріяного повномасштабного відновлення будівництва і добудови наших об’єктів за 3 роки – отримати поворотну фінансову допомогу від держави. І скоро це стане реальністю, ми в цьому не сумніваємося!

💥Учора символічно на річницю протесту ми разом провели, без сумніву, наймасштабніший, найкреативніший та найгучніший МЕГА-мітинг за всю історію нашого протестного руху.

Підготовка до даного мітингу тривала цілий місяць і потребувала цілодобового залучення сил усього Об’єднаного Активу.

Вчора ми вперше вивісили МЕГА-банер з нашими вимогами з мосту на Майдані Незалежності і про наші прохання мала змогу дізнатися вся країна.

Вчора вперше в історії України на Майдані Незалежності було розгорнуто найбільший у світі прапор України (розміром 60 на 40 метрів). І зробили це саме інвестори Аркади!

Вчора ми знову перекрили центральні вулиці столиці і гучно та ефектно нагадали про наші основні вимоги!

Не почути та не побачити нас вчора було неможливо. Впевнені, вже найближчими днями наш МЕГА-мітинг принесе конкретний результат. Перша інформація про це вже є – найближчим часом має відбутися зустріч з Міністром фінансів України з питання фінансування.

💥Ми вітаємо усіх інвесторів Аркади з цією річницею, безмежно дякуємо за підтримку – вона допомагає не втрачати впевненість і рухатися вперед, навіть у найбільш складних ситуаціях.

Переконані, що наступну річницю частина інвесторів святкуватиме вже у власних квартирах, а інша частина – спостерігатиме активне будівництво своїх квартир. Разом у нас все вийде!

В ОБ’ЄДНАННІ НАША СИЛА!!!

З повагою і вдячністю за складний, але продуктивний рік, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

2 thoughts on “Звернення Віталія Щербакова з нагоди річниці протесту інвесторів Аркади

 1. Віталій Щербаков!
  Дійсно
  Зроблено дуже багато. Потрачено багато часу, енергії людей.
  Мітинги супер!

  З повагою, Петро О.Д.

 2. Віталій Щербаков!
  Ваші слова, це справедливі слова!

  Тому скажу ще раз!
  Цей рік протесту дійсно був випробуванням для людей, він викачував з нас Енергію. Емоції. Віру і Надію!
  Дякую людям за відчайдушну боротьбу! Вони чесно та самовіддано боролися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *