Шановні інвестори!

Вашій увазі короткий звіт засідання Дирекції з добудови, що відбулося вчора 01.06.2021 року.

Окрім постійного складу Дирекції, на засіданні також була присутня представник КМДА Жилик Л.Д. Тепер за попередньою домовленістю засідання проводитимуться в розширеному складі.

1.💥На цьому тижні очікується зустріч з Міністерством фінансів України щодо обговорення державної фінансової допомоги.

2.💥Розглянуто питання поновлення договорів оренди земельних ділянок по ж/м Осокорки-Центральні та по ЖК «Патріотика». Висловлено прохання врегулювання КМДА та Київрадою даного питання як стратегічно важливого.

3.💥 Вирішено ініціювати додаткову зустріч з профільними працівниками КМДА з питання проектування та будівництва продовження проспекту Григоренко за рахунок коштів міського та державного бюджету (передбачено на 2021 рік).

4.💥З питання реалізації дитячих дошкільних навчальних закладів в ЖК «Еврика» та «Патріотика» було вирішено провести додатковий збір заявок, після чого визначити найбільш раціонального претендента (попередньо, до кінця червня – середини липня). Додатковою умовою до покупця буде заборона зміни цільового призначення будівлі.

При цьому, обговорено і можливість передачі даних об’єктів на баланс міста, однак представником КМДА підкреслено, що на такі рішення потрібні кошти, які не були забюджетовані на цей рік та яких зазвичай в бюджеті міста не вистачає.

5.💥Доведено до відома Дирекції, що рішення щодо авансування коштів на першочергові роботи та добудову будинків високого ступеню готовності прийнято. Найближчим часом дані кошти будуть виділені на конкретні роботи, перелік яких очікується нацближчими днями.

6.💥Сьогодні відбудеться зустріч з інвесторами ЖК «Патріотика на озерах», на якій буде презентовано абсолютно новий проект ЖК. Презентація буде транслюватися на ресурсах Об’єднаного Активу.

7.💥 Розглянуто юридичні питання функціонування компаній, корпоративні права яких належать Дирекції та унеможливлення блокування їх діяльності внаслідок процесуальних дій в кримінальних провадженнях, фігурантами яких є колишні власники цих компаній.

8.💥Розглянуто поточні проблеми діяльності забудовників та утримання будмайданчиків (охорона, електрозабезпечення, роботи на окремих об’єктах соціального забезпечення і т.д.).

9.💥Вирішено питання влаштування додаткового платного паркінгу на території ЖК «Еврика» для раціоналізації процесу та покриття частини витрат на утримання будмайданчика.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *