Друзі!

Коли вчора ми писали про переломний момент, ми не перебільшували. І коли ми останніми тижнями писали про результативні перемовини та рішучу підтримку з боку всіх сторін, що залучені до вирішення нашої ситуації, ми також не перебільшували.

Отже, як і обіцяли, повідомляємо МЕГА-новину.

Як усім відомо, наразі маємо досить критичну ситуацію, за якої:

💥24.09.2020 року НБУ прийнято рішення №601-рш про відкликання банківської ліцензії та початок процедури ліквідації АТ АКБ «Аркада» (https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-uhvaliv-rishennya-vidklikati-bankivsku-litsenziyu-ta-likviduvati-at-akb-arkada).

Скан-копію відповідного рішення було розміщено на сайті НБУ 25.09.2020 року: https://bank.gov.ua/admin_uploads/law/24092020_601-rsh.pdf?v=4

💥В управлінні банку без ліцензії залишаються наші Фонди фінансування будівництва, якими ФГВФО в режимі Тимчасової адміністрації чи ліквідації не може повноцінно управляти.

💥ФГВФО не може надати ХК «КиївМіськБуд» дані ФФБ для проведення аудиту, оскільки такі дані є банківською та комерційною таємницею.

💥ХК «КиївМіськБуд» отримано перші результати аудиту та зроблено перші висновки.

💥Інвестори категорично наполягали на необхідності визначення та зміни управителя ФФБ на нового для того, щоб не залишитися в невизначеній ситуації.

Таким чином, зміна управителя ФФБ «Еврика» (ЖК «Еврика) та «Патріотика» (ЖК «Патріотика» + ЖК «ПнО») останнім часом стало найважливішим питанням, від якого в подальшому залежатиме все інше.

Разом з тим, зміна управителя ФФБ може здійснюватися єдиним можливим шляхом (у відповідності до ст. 23 Заону України «Про фінансово-кредитні механізми…»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/978-15#Text) – через судове рішення.

‼️🔥‼️🔥‼️🔥‼️🔥‼️


У зв’язку з тим, що наше питання останніми тижнями є одним з найважливіших для всіх долучених до його вирішення, а зміна управителя ФФБ стала критично важливою та є ключем до вирішення всіх інших питань при переданні наших об’єктів новому забудовнику, повідомляємо, що ХК «КиївМіськБуд» було запропоновано фінансову компанію, яка має стати новим управителем ФФБ «Еврика» та «Патріотика».

Відповідний позов від групи довірителів до АТ АКБ «Аркада» про зміну управителя ФФБ буде подано вже найближчими днями. Таким чином, найближчим часом фактично буде запущено процес передачі наших об’єктів, з чим ми усіх попередньо вітаємо!

Критично важливо, щоб судовий процес не було затягнуто, і він пройшов швидко і безпроблемно.

Об’єднаним Активом було проведено ряд перемовин для узгодження єдиної позиції в судовому процесі, в тому числі і з Національною комісією з цінних паперів і фондового ринку. Варто наголосити, що НКЦПФР є контролюючим органом в розумінні профільного Закону (ст. 24) та буде залучений в судовий процес в якості третьої особи. Також, після зміни управителя ФФБ саме НКЦПФР контролюватиме діяльність нового управителя. Однак, на сьогодні НКЦПФР займає дещо пасивно-деструктивну позицію щодо готовності допомоги у вирішенні ситуації, що склалася. І саме в цей понеділок 28.09.2020 нам важливо змобілізуватися, не дивлячись на окремих персонажів, які своєю риторикою намагаються нас роз’єднати! В ці дні вирішується доля всіх наших ЖК, не залишайтесь осторонь!

За таких обставин, надзвичайно важливо за допомогою МЕГА-мітингу показати, що ми єдині і що ми маємо дуже важливу проблему, яка нарешті має бути вирішена і не може більше затягуватися в часі!

Саме тому, в понеділок нам важлива присутність кожного інвестора! Тільки разом ми СИЛА!

Всім до зустрічі в понеділок! Зараз надзвичайно активно готуємось до МЕГА-мітингу і можемо гарантувати, що, не дивлячись на стислі строки на підготовку, ОА забезпечить належний рівень його проведення.

З повагою і впевненістю в перемозі, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *