Друзі!

Завтра надзвичайно важливий день для всіх нас і кожного окремо.

Завтра усі разом, інвестори ЖК “Еврика”, ЖК “Патріотика” і ЖК “Патріотика на озерах” маємо зібратися, щоб показати, що ми – сила, з якою варто рахуватися, щоб довести, що ми не відступимо і стоятимемо до кінця за свої уже оплачені квадратні метри.

Хочемо навести слова одного з лідерів нашого протестного руху, дівчини, яка, без перебільшення, майже живе у наметах вже кілька місяців, яка не побоялася у вічі Кличко сказати правду про його рейдерські дії, і яка, як і всі ми, дуже сильно чекає на свою квартиру.

Юля, інвесторка ЖК “Патріотика”:

Сусідство! Схоже, що деякі особистості не розуміють масштабу проблеми, яку ми з вами можемо їм створити! Не відчувають вони нашого болю та величини нашої катастрофи.


Тож треба їм показати!!!!! Показати, що з нами їм доведеться рахуватися! Ми не дамо спуску! Чи може вони, борони Боже, подумали, що ми і далі терплячи будемо жити в наметах і сидіти тихенько, як мишки? Або, навіть, краще, повіримо передвиборчим обіцянкам і розійдемося по арендованим квартирам?!!!


А грець їм! Не вгадали! Чи ми даремно провели 122 доби в наметах?!


Ні! З кожним новим днем очікування ми стаємо ще злішими, згуртованішими, сильнішими! Вони думали, що припинивши наші щоденні флешмоби, то ми з них злізли? Ні, то ми набиралися сил!


Друзі! Покажемо їм, де раки зимують! Вжаримо по повній, бо щось хтось хоче розслабитися занадто рано! Ми не згодні чекати ще місяцями!!!


Приходьте всі! З братами, котами, дітьми та собаками! Давайте не прогавимо наш шанс! Залишаємо сварки, суперечки – зараз ми всі на одному боці, у нас спільна мета!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *