Друзі!

Вчора нашим інвесторам знову завчасно вдалося відбити рейдерський напад.

Після затримання президента АТ АКБ “Аркада” та взяття його під варту, спроби крадіжки матеріалів та піску відбуваються майже щодня.

Цього разу наші інвестори встигли прибути на місце подій в той час, коли екскаватором проводилися роботи по укладанню бетонних плит для прокладання дороги, по якій вже ввечері камазами мали почати вивозити пісок, який мав використовуватися при будівництві наших ЖК, а також мати функцію будівельної “подушки” для майбутніх будинків ЖК ПНО. Силами наших небайдужих майбутніх сусідів роботу техніки було припинено.

На місце подій було викликано поліцію. Також приїхали представники підрядної фірми, чия техніка виконувала будівельні роботи та представники контори, що була замовником цих робіт, а також вважає себе власниками НАШОГО піску.

Жодних законних дозвільних документів у підрядників та замовників не виявилось. Також, вже в присутності поліції, була спроба наших недругів поставити свій вагончик для облаштування свого охоронного посту з ціллю подальшого перешкоджання доступу наших патрулів до території близ озер Небреж та Тягле, на якій розташовано цей самий НАШ намивний пісок та БУДЕ відбуватися ЗАКОННЕ будівництво НАШОГО ЖК “ПНО”.

Цю дію також нашими силами було зупинено. Вагончик поставити не вдалося. Екскаватор було завантажено на евакуатор та його відвезли з місця події.

Ми повторюємо свою позицію: ЖОДНЕ ОБЛАДНАННЯ, МАТЕРІАЛИ ЧИ НАВІТЬ ВІДРО ПІСКУ НЕ БУДЕ ВИВЕЗЕНО ДО ЗАКІНЧЕННЯ АУДИТУ, ЯКИЙ НАРАЗІ ПРОВОДИТЬ КИЇВМІСЬКБУД.

Дякуємо нашим інвесторам! Все зафіксовано на камеру. Всі події транслювалися в прямому ефірі на нашій ФБ сторінці. Слідкуйте за новинами та будьте напоготові!

В об’єднанні наша сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *