Сьогодні відбулася акція під посольством Литви, де активні інвестори Аркади, регулярні чергові наметового містечка, ОА висловили свої сподівання на допомогу та підтримку постраждалим 11 тисячам сім‘ям.

Найактивніші інвестори колишнього банку Аркада терміново виїхали на міні-мітинг під Посольство Литовської Республіки в Українi, де відбувся пікет так званих «активістів» Екопарку.

Мета екопарківців – дискредитувати компанію-забудовника SG, співвласником якої є громадянин Литовської Республіки, що у подальшому може перешкодити забудові ПнО і, відповідно, добудові об’єктів колишнього банку Аркади.

Інвестори “Аркади” виступають проти дій «активістів» Екопарку, що мають на меті перешкодити добудові ЖК

ТОВ «Stolitsa group», що має литовських партнерів, бере на себе серйозні зобов‘язання щодо добудови 39 будинків колишнього банку Аркада без доплат з боку інвесторів.

Вирішення цього питання є надзвичайно важливим для долі кожного з 40 000 людей, які уже більшн року мітингують, живуть у наметах та іншими акціями добиваються вирішення цього питання. Тому ми розглядаємо рішення компанії Столиця Груп як велику соціальну місію.

Зауважимо, що така складна задача потребує допомоги від влади держави, у тому числі фінансової. А також допомоги міжнародної спільноти.

Великою частиною, вирішення проблеми залежить і від можливості здійснення забудови, що відповідає усім екологічним нормам та ген плану міста.

Поруч з новою забудовою заплановане і створення парку «Екопарк», що також став би перлиною міста, проте наразі потребує облаштування. Мер міста та забудовник висловили готовність працювати у цьому напрямку.

Завершення будівництва недобудов Аркади та створення нового сучасного мікрорайону, а також парку не лише суттєво покрашило б інфраструктуру района та міста в цілому, але і стало б вирішеннямм складної соціально-гострої проблеми.

Наші активісти просили висвітлення даного соціально важливого питання, а також звернень у межах наданих повноважень до державних органів та органів місцевого самоврядування.

Величезна подяка всім присутнім на цій акції!!!

Подивилися і на «опонентів». Але все одно ми переможемо!

Повний стрім мітингу інвесторів Аркади під посольством Литовської республіки можна подивитись на нашій фейсбук сторінці:

https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/778994936328743/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *