🔥🔥🔥УВАГА 🔥🔥🔥

2 квітня інвестори банку “Аркада” вчергове проведуть мега-мітинг в урядовому кварталі (під Кабінетом Міністрів України, Національним Банком України та Офісом Президента України) з перекриттям руху.

Зовсім скоро минає рік протесту інвесторів банку “Аркада”.
Ми цілодобово проживаємо в наметах в центрі столиці більше 310 діб, проводимо постійні тисячні мега-мітинги, організували понад 100 мітингів під стінами Офісу Президенту, десятки автомітингів, просимо та благаємо відновити зупинене у 2018 році будівництво квартир 11 тисяч сімей інвесторів банку “Аркада” в трьох ЖК – «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах».

🌟План мітингу:

⚠️ 9.30:10.00 – збір учасників мітингу під Кабінетом Міністрів України (М.Грушевського 12/2).
⚠️ 10:00 – мітинг біля Кабінету Міністрів України.
⚠️ 11:30 – 11:50 – піша хода мітингувальників від Кабінету Міністрів України до Національного Банку України вулицями Грушевського та Інститутська з перекриттям руху.
⚠️ 12:00 – 13:00 – мітинг біля Національного Банку України.
⚠️ 13:00 – 13:10 – піша хода мітингувальників від Національного Банку України до Офісу Президента України.
⚠️ 13:20 – 18:00 – мітинг біля Офісу Президента України.

🌟Цілі мітингу:

❗Спонукання вищого керівництва держави до призначення часу проведення прес-брифінгу за участі вищих посадових осіб держави з публічним підписанням Меморандуму про взаємодію і співпрацю при відновленні та завершенні будівництва житлових комплексів та нежитлових приміщень, що споруджувались АТ АКБ «Аркада» в строк до 3 років без жодних доплат!

❗Сприяння у подальшій реалізації положень Меморандуму.

❗ Спонукання вищого керівництва держави до виділення державної фінансової підтримки для пришвидшення темпів добудови об’єктів «Аркади».

❗ Спонукання вищого керівництва держави вчинити необхідні дії задля негайного припинення незаконного вивезення піску рейдерами з Осокорків-Центральних.

Довідково: безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” триває з 29 травня 2020 р. Багатотисячними маршами мітингувальники вимагають відновити будівництво 39 будинків. Інвестори живуть в наметах під будівлею КМДА. Таким чином мешканці наметових містечок щодня нагадують про свої недобудовані квартири посадовцям.


Ресурси: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi
Канал Об’єднання інвесторів банку Аркада
Фото, відео з наметового містечка та попередніх акцій
https://investors.in.ua/photo-video/
Інформаційна довідка: https://investors.in.ua/information-reference-2/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *