Мітинг 16.10.2020

Ще 25 серпня поточного року НБУ визнав банк «Аркада» неплатоспроможним і запустив процес ліквідації. Це банк, в який ми інвестували мільярди гривень на будівництво наших квартир. За розпорядженням Віталія Кличка, ПрАТ «ХК «Київміськбуд» мав провести аудит трьох комплексів «Аркади» – «Еврики», «Патріотики», «Патріотики на озерах» і підрахувати скільки коштів потрібно на добудову. Термін аудиту – два місяці. Днями нам офіційно заявили – результати аудиту повідомлять вже у листопаді, тобто після виборів.

Ми маємо підстави вважати, що після місцевих виборів про нашу проблему забудуть. Вони знову почнуть ділити владу та столичну землю, а на проблеми людей їм і далі буде начхати. Тому ми змушені виходити на мітинг у п’ятницю, 16 жовтня.

План мітингу, що відбуватиметься 16 жовтня 2020 року:


08:30 – збір біля Офісу Президента України, вул. Банкова, 11,
09:00 – початок МЕГА-мітингу біля Офісу Президента.
09:00 – 10:30 – мітинг під ОПУ, виступи представників інвесторів.
10:30 – 10:45 – піша хода МЕГА-мітингу до КМДА.
10:45 – 20:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

План АвтоМітингу:


08:30 – 09:00 – збір групи АвтоМітинг на паркувальному майданчику на перехресті вулиць Старонаводницька та Лаврська,
09:00 – 10:30 рух колони АвтоМітингу за маршрутом: вул. Старонаводницька – вул. Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Володимирська – вул. Прорізна – вул. Хрещатик.
10:30 – 20:00 перекриття центральних доріг міста.

Ми просимо киян з розумінням поставитись до наших дії і перепрошуємо за тимчасові незручності. Але іншого способу захистити свої права у нас просто немає.

Основні вимоги інвесторів:


– Повне завершення аудиту наших будинків до 25.10.2020 року! Публічне оголошення результатів аудиту, проведеного ХК «Київміськбуд».
– Публічне призначення та оголошення нового Управителя Фондами фінансування будівництва та нового Забудовника.
– Публічне визначення та оголошення джерел дофінансування будівництва всіх трьох ЖК: «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».
– Прийняття рішення про добровільну компенсацію з бюджету міста Київ витрат Фондів фінансування будівництва АТ АКБ «Аркада» на соціальну інфраструктуру в розмірі 1.4 млрд. грн.
– Передача земельної ділянки 176 Га на Осокорках-Центральних, де мали зводити “Патріотику на озерах” новому забудовнику. На підготовку цієї ділянки для забудови вкладено мільйони наших коштів. Ми вважаємо, що той, хто її отримає, має добудувати наші будинки. Частина прибутку з проекту забудови цієї землі має використовуватися в якості основного джерела фінансування недобудов “Аркади”.
– Вжиття необхідних заходів для пошуку коштів, які інвестори довірили банку “Аркада” для будівництва квартир.
– Невідкладне введення в експлуатацію будинків високого ступеню готовності (ЖК «Патріотика» – №26 Львівський, №16 Асканія, ЖК «Еврика» – №14, №18, №15) до початку опалювального сезону цього року.

Довідково:


Безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді багатотисячним маршем мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років.


Інвестори встановили намети під центральним офісом банку «Аркада» на вулиці Ольгінській. Вже 17 червня, під час третього масштабного мітингу ми змушені були облаштувати наметове містечко і під будівлею КМДА. Це наметове містечко працює і досі! Таким чином наша акція триває вже більше 138 днів, а мешканці наметових містечок щодня нагадують про свої недобудовані квартири посадовцям КМДА.

Також два місяці поспіль інвестори щоранку ходили під Офіс Президента України з щоденними міні-мітингами аби про нас не забули.На сьогодні ми не маємо нічого, крім обіцянок. Власника банку “Аркада”, який є фігурантом кількох кримінальних проваджень, а в одному з яких має статус підозрюваного, випустили із СІЗО під домашній арешт.

Фото/відео матеріали з мітингів 29.06,05.06,17.06, з Наметового-1, Наметового-2, нападу на наметове містечко: https://investors.in.ua/photo-video/

Причини зупинки будівництваhttps://investors.in.ua/information-reference-2/

Сторінка у фейсбуці: https://www.fb.com/ArkadaNedobudovi

Сторінка в Інстаграм; https://www.instagram.com/arkadainvunion/

Пошта[email protected]