Вашій увазі 2 версії Меморанудуму з компанією Stolitsa Group щодо врегулювання нашої ситуації:

1.💥Перший файл – версія за фактом внесення інвесторами коригувань від 30.12.2020 в початкову версію Меморандуму. 31.12.2020 компанія Stolitsa Group прислала текст Меморандуму з прийнятими/відхиленими коригуваннями від інвесторів, значна частина яких була прийнята.

2.💥Протягом наступних 4 днів Об’єднаний Актив зібрав усі пропозиції коригувань від усіх інвесторів в загальних чатах і, з урахуванням попередніх відхилених коригувань в Меморандум, додатково вніс нові коригування в Меморандум, які відображено в другому файлі.

🔥Обидва файли варто відкривати за допомогою програми Microsoft Word в комп’ютерній версії. Файли зроблені в режимі правок. В другому файлі заливка кольором означає наступне:
-💥жовтим кольором позначені правки Stolitsa Group, внесені за фактом пропозицій коригувань від інвесторів.
-💥зеленим кольором позначені нові коригування інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

🔥Просимо детально ознайомитися з текстом даних версій Меморандуму та звернути увагу, що Об’єднаним Активом було внесено коригування в УСІ дискусійні пункти, що турбували усіх інвесторів.

🔥Сподіваємось, що всі правки інвесторів будуть прийняті компанією Stolitsa Group та іншими сторонами Меморандуму. Попередньо розраховуємо на підписання Меморандуму після прийняття Господарським судом міста Києва рішення про зміну управителя ФФБ «Еврика».

🔥Оновлена версія з правками інвесторів була передана сьогодні юристам “Stolitsa Group” для подальшого опрацювання. Інформуватимемо Вас про подальший хід справ з цього питання.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *