!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори!

Тільки що групою осіб в кількості близько 10 чол., а саме Людмилою Шевченко, Володимиром Голубничим, Дмитром Рибалко та за участі представників служби охорони КНУ ім. Тараса Шевченка (уточнюється) було вчинено злочинні дії.

Дані особи несанкціоновано пройшли на будівельний майданчик ЖК «Еврика». При цьому, послалися на узгодженість своїх дій з ректором КНУ імені Тараса Шевченка. Об’єднаним Активом було висловлено прохання діючій охоронній компанії не вступати в фізичний конфлікт і не перешкоджати огляду будівельного майданчика даною групою осіб перед передачею в понеділок об’єкту під відповідальність Людмили Шевченко.

При цьому, при подальшому спілкуванні з ректором КНУ імені Тараса Шевченка Бугровим В.А. він запевнив, що не санкціонував незаконні дії сторонніх осіб під прикриттям свого імені та засуджує подібне самоуправство.

В процесі огляду дана група осіб спровокувала конфлікт з доктором історичних наук, кандидатом економічних наук, професором Студінським В.А. (чоловіком Студінської Г.Я.), що після походу в магазин повертався до власного помешкання. У даній квартирі він з дружиною проживають на законних правових підставах в недобудованому об’єкті (за отриманим судовим рішенням від 2009 року про визнання права власності на недобудований об’єкт).

У процесі конфлікту дана група осіб завдала Студінському В.А. тілесних ушкоджень (були завдані Дмитром Рибалко), відео конфлікту :

Також, Людмилою Шевченко з застосуванням нецензурної лайки було вчинено погрози Студінському В.А. про примусове виселення з місця проживання.

За даним фактом було викликано поліцію, Студіським В.А. написано заяву про злочин, свідками надані пояснення і вже внесено відомості про даний факт в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань, здійснюються дії щодо досудового розслідування і подальшого притягнення до відповідальності винних осіб.

Об’єднаний Актив категорично засуджує дії даної групи осіб до Студінського В.А. та вимагає публічних вибачень.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *