!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори Аркади!

1.💥Сьогодні 16.08.2021 року компанія Stolitsa Group припинила фінансування охоронних компаній та сплату за спожиту електроенергію усіх ЖК.

Доповідаємо, що по ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах» забезпечено належну охорону об’єктів з відповідним документальним (договірним) оформленням. Охорона даних комплексів відбувається в стандартному режимі. Наразі Об’єднаним Активом розглядається можливість одноразового організованого допуску по 1 представнику кожного будинку з метою фіксації належного виконання обов’язків охороною даних ЖК та збереження майна.

По ЖК «Еврика» охоронна компанія «Київська міська варта» сьогодні о 09:00 год припинила виконання охорони даного комплексу. Відеодоказ надаємо нижче.

З 09:00 год сьогоднішнього дня охорона на ЖК «Еврика» відсутня. Представник ЖК «Еврика» Шевченко Людмила, на жаль, не забезпечила укладення договору з жодною з охоронних компаній для недопущення розкрадання ЖК «Еврика».

Також, представник ЖК «Еврика» Шевченко Людмила відмовилась від підписання акту приймання-передачі на відповідальне зберігання системи відеонагляду, встановленої на ЖК «Еврика».

Вірогідне масове розкрадання майна на ЖК «Еврика» може призвести до різкого збільшення дефіциту коштів по даному комплексу.

2.💥На безпідставні звинувачення окремих осіб зазначаємо, що за час охорони ЖК «Еврика» охоронною компанією «Київська міська варта» та системи патрулів з інвесторів від жовтня 2020 року масового розкрадання майна ЖК не було допущено, а усі факти спроб крадіжок фіксувались в належному порядку з повідомленнями до правоохоронних органів.

Щодо претензії представників будинку №23 ЖК «Еврика» про викрадення деталей електромонтажного обладнання зазначаємо наступне.

Вказаний інцидент мав місце 11 квітня 2021 року. Охороною було зафіксовано перебування на території ЖК ймовірно двох сторонніх осіб.

За даним фактом було одразу викликано поліцію, на виклик тоді прибуло одразу 2 патрулі поліції, якими проведено першочергові слідчі дії і огляд місця події.

На жаль, злочинців тоді затримати не вдалося, але ними на місці події при втечі було залишено спеціальний інструмент і майно, щодо якого був намір крадіжки.

Усі вищезазначені матеріальні цінності, щодо яких була невдала спроба викрадення (електрообладнання) та інструмент злочинців, залишились на території ЖК.

Нижче наводимо фото/відеодокази події, перебування майна, щодо якого була невдала спроба крадіжки, на території ЖК станом на 16.08.2021 року та скрін-шоти звіту охорони ЖК в день здійснення спроби крадіжки 11.04.2021 року:

3.💥Сьогодні 16.08.2021 року у зв’язку з припиненням дії Меморандуму відбулось масове вивезення важкої будівельної техніки з території ж/м Осокорки-Центральні (ЖК «Патріотика на озерах»). Фото/відеопідтвердження надаємо нижче.

Вказане свідчить, що усі роботи по ЖК «Патріотика на озерах», з 10% якого планувалося отримання коштів для покриття дефіциту ЖК «Патріотика» та «Еврика», повністю зупинені.

4.💥Завтра 17.08.2021 року о 19:00 відбудуться збори усіх інвесторів усіх ЖК. Місце зборів – біля екс-банку «Аркада» (м. Київ, вул. Ольгинська, 3). Закликаємо долучатися усіх інвесторів.

З собою просимо взяти оригінал/копію/фотокопію свідоцтва про участь в ФФБ (договір купівлі-продажу майнових прав) і документ, що посвідчує особу, для підписання звернень щодо відновлення дії Меморандуму.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *