!ЦЕЙ ДОПИС МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ ТА НАКЛЕПИ. ДЕТАЛІ: https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/posts/392359255757240 !

Шановні інвестори,

Вчора 17.08.2021 року відбулась запланована зустріч Дирекції з добудови з керівництвом КНУ імені Тараса Шевченка.

💥На даній зустрічі були присутні: ректор КНУ ім. Тараса Шевченка Бугров В.А., начальник юридичного департаменту КНУ ім. Тараса Шевченка, керівник компанії SG Соколовський Е.С., керівник юридичного департаменту SG Прокопенко Б.О., представник ЖК «Патріотика» Щербаков В.О., представник ЖК «Патріотика на озерах» Вронська О.М.

💥Представник ЖК «Еврика» Шевченко Л.М. проігнорувала зустріч та не з’явилася на ній, хоча була завчасно попереджена та приймала участь в узгодженні дати/часу зустрічі.

Дана зустріч, її дата/час були завчасно заплановані і погоджені ще при попередній зустрічі 03.08.2021 року, на якій була присутня і представник ЖК «Еврика» Шевченко Л.М.

💥Було обговорено поточний стан справ, пов’язаний з припиненням дії Меморандуму.

Ректор Бугров В.А. висловив стурбованість припиненням дії Меморандуму та пов’язаним з цим зупиненням фінансування охорони та електрозабезпечення ЖК «Еврика».

💥Обговорено ситуацію, за якої на сьогодні, на жаль, ЖК «Еврика» залишено без належного рівня охорони (фактично, зовсім без охорони). З жодною охоронною компанією досі не укладено договір, збереження майна на ЖК «Еврика» ніким не забезпечуються, а тому наслідки можуть бути жахливі.

Ректором було зазначено про те, що відповідальним співробітником Університету здійснюється періодичний моніторинг стану збереження майна ЖК «Еврика», однак у Університету відсутні будь-які правові підстави здійснення охорони ЖК «Еврика», а тому охорона і її фінансування Університетом здійснюватись не будуть.

💥Також, керівництвом Університету висловлено позицію, що у КНУ імені Тараса Шевченка відсутні будь-які правові підстави та наміри здійснення самостійної добудови ЖК «Еврика» з покриттям дефіциту близько 2 млрд грн. Заяви окремих осіб про зворотнє не відповідають дійсності.

Власних пропозицій забудовників/девелоперів для добудови ЖК «Еврика», КНУ імені Тараса Шевченка не має.

💥Ректор беззаперечно підтвердив, що КНУ імені Тараса Шевченка налаштований на безумовну співпрацю в межах Меморандуму та зацікавлений у відновленні його дії, однак з одночасним наданням усіх необхідних документів для прийняття рішення про продовження Договору доручення № 01-2013 від 14.01.2014 року на виконання функцій замовника будівництва комплексу житлових будинків з об`єктами соціально-побутового, торговельно-розважального та готельно-офісного призначення по проспекту Академіка Глушкова, 6 у Голосіївському районі м. Києва. Узгоджений на зустрічі перелік документів буде надано вже найближчими днями.

💥Разом з тим, ректором Бугровим В.А. зазначено, що з жодними сторонніми особами КНУ імені Тараса Шевченка не має намір проводити переговори та координувати дії щодо добудови ЖК «Еврика». Жодна громадська організація чи окремі довірителі/інвестори є неправосуб‘єктними в таких переговорах. Такі переговори можуть проводитись виключно зі повноважними та правосуб’єктними особами.

💥Інформація про уповноваження окремих осіб-інвесторів на дії від імені КНУ ім. Тараса Шевченка та щодо отримання згоди на висловлення позиції особисто від ректора не відповідає дійсності.

💥Також, обговорено питання інциденту, що відбувся в суботу 14.08.2021 року (конфлікт групи осіб з Студінським В.А.). Ректор висловив стурбованість подібними діями та сподівання на якнайшвидше розслідування даного інциденту правоохоронними органами.

💥Офіційний звіт прес-служби щодо зустрічі та позицію КНУ імені Тараса Шевченка можна переглянути за посиланням: http://www.univ.kiev.ua/news/11755

💥Принагідно зазначаємо, що засідання Міжвідомчої робочої групи вчора було скасоване та не відбулося. Дата і час наступного засідання визначаються.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *