Шановні інвестори,

Вашій увазі проміжні новини сьогоднішнього дня.

1.💥 Нижче будуть додані протоколи засідань правління Дирекції з добудови для ознайомлення.

2.💥 Сьогодні відбулось засідання регулятора НКРЕКП, яким встановлено значне порушення профільного законодавства оператором ДТЕК та накладено максимальну суму штрафу: https://www.google.com.ua/amp/s/ua-news.liga.net/amp/economics/news/dtek-kiivski-elektromereji-oshtrafuvali-za-pidklyuchennya-do-merej-osobnyaka-ahmetova

Фактично, ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» було нецільовим шляхом використано кошти тарифу за приєднання замість використання цих коштів на потреби, передбачені Планом розвитку електромереж (наприклад, будівництво ПС 110/10 Аркада).

З даної події Об’єднаним Активом прийняте рішення додати в завтрашній план проведення АВТО-мітингу відвідування локації офісу ДТЕК.

Чекаємо завтра усіх на АВТО-мітингу та сподіваємось на масовість!

3.💥Сьогодні відбулось виїзне засідання-зустріч Дирекції з будинками високого ступеню готовності ЖК «Еврика».

Розглянуто усі необхідні дії для завершення робіт по даним будинкам. Обговорено шляхи взаємодії з кооперативами даних будинків та сприяння з боку Дирекції з усіх організаційних питань для якомога швидшого введення даних будинків в експлуатацію.

Обговорено питання формалізації взаємовідносин кооперативів та Дирекції, а також можливості підписання відповідних двосторонніх документів.

Заплановано здійснення спільних дій для введення даних будинків в експлуатацію вже найближчим часом та їх заселення.

Додатково звертаємо увагу, що 5 будинків (№16 та №26 ЖК «Патріотика», а також 14, 15, 18 ЖК «Еврика») є виключенням, а застосування механізму їх добудови та введення в експлуатацію наразі не розглядається Дирекцією для усіх інших будинків.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *