Шановні інвестори,

Вашій увазі звіт за сьогодні:

1.💥Ознайомитись з текстом підписаного Меморандуму щодо вирішення соціального питання добудови та передачі квартир інвесторам ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» від 07.04.2021 року можна на офіційному веб-порталі компанії Stolitsa Group: https://stolitsagroup.com/ua/news/134/954/965/

2.💥 Відбувся АВТО-мітинг інвесторів, у ході якого ми звернули увагу на нагальні проблеми, що виникають в ході реалізації Меморандуму від 07.04.2021 року та потребують негайного вирішення: https://fb.watch/4VpSiCbJPY/

Так, сьогодні ми звернули увагу ПБГ «Ковальська» на те, що вони протиправно купують крадений у інвесторів «Аркади» пісок, який незаконно вивозять рейдери з території ж/м Осокорки-Центральні. Сподіваємось, що вже відсьогодні ПБГ «Ковальська» припинить постачання незаконно отриманого піску на свої виробництва.

Також, про факт незаконності вивезення піску ми сьогодні говорили і біля стін МВС України.

Окрім того, ми відвідали центральний офіс ДТЕК Україна, де вчергове наголосили на незаконності позиції ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» в частині відмови від виконання Плану розвитку київських електромереж. На наступний тиждень запланована зустріч з керівництвом ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», сподіваємось на конструктивний діалог.

Також, сьогодні були біля НБУ та КМУ з нагадуванням про необхідність розроблення моделі фінансової підтримки нашого нового забудовника Stolitsa Group для можливості завершення будівництва наших об’єктів у трирічний строк.

На усіх локаціях були подані звернення від інвесторів. Очікуємо миттєвої реакції усіх тих, до кого ми сьогодні зверталися з проханням сприяти у вирішенні наших проблем.

І, звісно, безмежно вдячні усім інвесторам, хто сьогодні знайшов час, можливість та бажання приїхати та підтримати ініціативу АВТО-мітингу!

3.💥Враховуючи несприятливі погодні умови та інші об’єктивні обставини, прийнято рішення про скасування завтрашньої спільної акції інвесторів «Аркади», компанії SG та за підтримки Дарницької РДА з прибирання території на ж/м Осокорки-Центральні.

Бажаємо усім гарних вихідних та приємного відпочинку!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *