Шановні інвестори!

З наших попередніх дописів, ви уже знаєте про ситуацію з вивозом піску з будмайданчику ЖК “Патріотика на озерах” та ролі у цьому ПБГ “Ковальська”. Нагадаємо, що за інформацією інвесторів, які трохи пізніше підтвердили і журналісти, саме на виробництво Ковальської за адресою вул. Бориспільська 11 цілодобово здійснюється вивіз піску з будмайданчику ЖК “Патріотика на озерах” по 70-80 вантажівок на добу.

https://beton.kovalska.com

Якщо коротко описати передісторію цієї проблеми, то пісок, який наразі став причиною конфлікту, є запорукою добудови 39 будинків у 3 ЖК колишнього банку Аркада. Саме цей пісок був намитий для будівництва ЖК “Патріотика на озерах” будівельними підрядниками, що підпорядкувувалися банку. Наразі, невстановлені особи, прикриваючись озброєними тітушками, не пред’явивши жодних законних документ на цей пісок і посилаючись на рішення третейського суду м. Донецька від 2016 року нахабно здійснюють вивіз зазначеного піску. При цьому, саме ними було зруйновано будівельний паркан, встановлений на майданчику компанією “Stolitsa Group”, яка, відповідно до умов Меморандуму, підписаного 07.04.2021, взялася добудувати незавершені об’єкти колишнього банку Аркада.

Вчора (16.04.2021) інвестори банку Аркада колоною автомітингу вирушили до підрозділу ПБГ “Ковальська” за адресою вул. Бориспільська 11 та до центрального офісу компанії по вул. Велика Васильківська 100, де вимагали переговорів з представниками компанії, щоб почути від них відповідь.

Натомість, у жодному з підрозділів ПБГ “Ковальська”, ані по вул. Бориспільська 11, ані у центральному офісі по вул. Велика Васильківська 100 до інвесторів Аркади так ніхто і не вийшов. Ворота заводу виявилися зачиненими, а весь транспорт по телефону спрямовувався на інші об’єкти ПБГ “Ковальська”. Із-за зачинених воріт інвесторів на телефони знімала охорона.

Ситуація повторилася і біля центрального офісу ПБГ “Ковальська”, де жоден із представників компанії так і не знайшов у собі мужності спуститися до інвесторів і пояснити свої дії. Офісні працівники просто продовжували спостерігати за ситуацією з вікон.

Замість того, щоб безпосередньо поспілкуватися з інвесторами під стрімом інвесторів Аркади на фейсбук було залишено коментар:

Шановна спільнота інвесторів банку Аркада

ПБГ «Ковальська» стурбована поширенням недостовірної та непідтвердженої інформації щодо діяльності Групи.

У заявах активістів зазначається, що з територій будівництва об’єктів банку Аркада здійснюється незаконний вивіз піску на заводи ПБГ «Ковальська». Однак, жодних фактів або достовірно встановлених даних не наводиться.

Поширена інформація про ПБГ «Ковальська» не відповідає дійсності, містить неправдиві відомості, що дискредитують підприємства Групи. Дана інформація порушує особисті немайнові права, а саме право на недоторканність ділової репутації суб’єкта господарювання. Крім того, звинувачення в незаконній діяльності, які не підтверджені в законний спосіб, порушують принцип презумпції невинуватості, закріплений безпосередньо в статті 62 Конституції України. Принцип презумпції невинуватості є об’єктивним правоположенням, який означає, що будь-яка особа може бути визнаною винуватою у вчиненні злочину і покаранню лише за умови, що її вина буде доведена в передбаченому законом порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Зауважуємо, шо ПБГ «Ковальська» здійснює свою діяльність в рамках, передбачених чинним законодавством України, строго дотримуючись усіх його вимог.

Група дотримується принципів прозорого та чесного партнерства, зокрема, й у роботі з постачальниками піску, як сировини, необхідної для виробництва будівельних матеріалів. Суб’єкти господарювання, які постачають сировину для потреб виробництва Групи, мають необхідні документи, відповідно до вимог чинного законодавства.

ПБГ «Ковальська» завжди готова до відкритого діалогу з громадськістю та ЗМІ, а також — до захисту своєї ділової репутації в рамках процедур, передбачених законом.

Нагадаємо, що в історії роботи ПБГ “Ковальська” схожий конфлікт інтересів уже мав місце:

Зі свого боку, публікуємо відповідь на коментар ПБГ “Ковальська”:

“Шановна ПБГ «Ковальська»!

Спільнота інвесторів банку «Аркада» у свою чергу стурбована тим, що пісок річковий, що незаконно вивозиться з території Осокорків-Центральних, ймовірно потрапляє на заводи ПБГ «Ковальська».

Зокрема, йдеться про пісок, що розміщений на земельній ділянці 8 000 000 000:96:001:0008, яка перебувала в оренді компанії групи компаній «Аркада» з 2005 року (яка зараз відповідно до Меморандуму від 07.04.2021 року перейшла до групи компаній Stolitsa Group).

Не дивлячись на висловлення Вами вище готовність до відкритого діалогу, нам так і не вдалось поспілкуватися з представником Вашої компанії, що додатково свідчить про відповідність наших тверджень дійсним обставинам.

Окрім того, просимо Вас конкретизувати, які саме документи, окрім рішення Донецького обласного постійно діючого третейського суду при асоціації «Правозахист підприємств та громадян України» від 10 лютого 2016 року у справі №1-03/2016, Ви маєте на увазі в частині вищезазначеного піску, зазначаючи, що що «суб’єкти господарювання, які постачають сировину для потреб виробництва, мають необхідні документи».

Зі сподіванням на конструктивний діалог, доброчесне партнерство та нездійснення протиправних дій, 40-тисячний колектив інвесторів банку «Аркада».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *