Шановні інвестори,

Вашій увазі новини за результатами планового засідання Дирекції від 20.04.2021 року:

1.💥Обговорено питання та вирішено до кінця квітня направити від Дирекції додаткові звернення до державних органів щодо необхідності залучення коштів державної підтримки (пільгове кредитування або викуп квадратних метрів для потреб держави) для добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика» за 3 роки, що наразі є найбільш актуальним питанням. Узгоджено, що без залучення такої підтримки, реалізація плану добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика» за 3 роки є неможливою.

2.💥Обговорено питання та вирішено направити звернення до окремих юридичних осіб та Державної фіскальної служби щодо проблеми вивезення піску річкового з території ж/м Осокорки-Цертральні.

3.💥Обговорено питання виконання першочергових робіт на окремих будинках до моменту залучення коштів та повноцінного відновлення будівництва з метою унеможливлення зниження стадії їх готовності під впливом зовнішнього середовища (наприклад, завершення робіт по фасаду та покрівлі). Вирішено здійснити розрахунки вартості таких робіт та винести дане питання повторно на розгляд Дирекції.

4.💥Обговорено пропозицію реалізації недобудованих дитячих садочків в ЖК «Еврика» та «Патріотика» приватним інвесторам і залучення за рахунок цього додаткових коштів на добудову житлових комплексів. Вирішено провести додаткові консультації та винести дане питання на розгляд Дирекції на наступних засіданнях.

5.💥За результатами зустрічей з будинками високого ступеню готовності (№16, 26 ЖК «Патріотика» та №14, 15, 18 ЖК «Еврика») обговорено подальші кроки, необхідні для якнайшвидшого завершення їх будівництва, введення в експлуатацію та заселення. Вирішено в найближчий час узгодити конкретний план дій та графіки реалізації кожного етапу.

6.💥Обговорено організаційні питання зустрічі з керівництвом ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», що відбудеться 21.04.2021 року.

7.💥Обговорено організаційні питання формування штатного складу забудовників, їх фізичного місцерозташування та фінансового забезпечення їх функціонування. Процедуру зміни керівників забудовників та суміжних компаній, а також внесення змін щодо кінцевого бенефіціарного власника повністю завершено. Також, вирішено провести повний аудит активів, що належать компаніям, корпоративні права на які перейшли до Дирекції.

8.💥Обговорено питання відшкодування ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» витрат на утримання об’єктів у квітні 2021 року. Очікується реалізація найближчими днями.

9.💥Обговорено перспективи початку будівництва нового ЖК на ж/м Осокорки-Центральні як основного джерела покриття дефіциту бюджету на добудову ЖК «Еврика» та «Патріотика». Компанією SG наразі здійснюється розроблення та затвердження проекту, заплановано початок робіт протягом 2 місяців.

Протокол засідання Дирекції, узгоджений усіма учасниками, буде оприлюднено додатково пізніше.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *