Шановні інвестори,

До Вашого відома новини за останні дні.

1.💥За результатами мітингу 16.04.2021 центральним офісом компанії «ДТЕК Україна» ініційовано проведення зустрічі в офісі ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» з метою обговорення питання щодо будівництва підстанції ПС «Аркада 110/10».

Вчора відбулась така зустріч за участі в.о. генерального директора «ДТЕК Київські електромережі» Бондаря Д.В., представників Дирекції в особі директора компанії Stolitsa Group Соколовского Е.С., представника інвесторів Щербакова В.О., радника заступника голови КМДА Тихонова О.Є., а також технічних спеціалістів компаній Stolitsa Group та ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

📝Короткий результат зустрічі:

Позиція ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», на жаль, поки що залишається незмінною – забезпечувати фінансування будівництва підстанції за кошти з тарифу за підключення, як передбачено Планом розвитку електромереж міста Київ на 2021-2025 року, наразі компанія відмовляється. Очікуємо на об’єктивну і повну оцінку обставин справи та відповідне рішення регулятора НКРЕКП з цього питання.

Обговорено питання забезпечення виконання технічних умов з електропостачання на ЖК «Еврика» ОА «Патріотика». Зокрема, обговорено питання підключення за постійною схемою 5 вже введених в експлуатацію та заселених будинків ЖК «Патріотика».

Вирішено створити робочу групу з технічних спеціалістів компанії Stolitsa Group та ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», що проводитиме щотижневі засідання з метою вирішення всіх питань забезпечення електроенергією в усіх ЖК.

  1. 💥Компанією Stolitsa Group здійснено перерахування коштів на рахунок ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» в сумі 457 862, 00 грн. у якості безповоротної фінансової допомоги на охорону всіх трьох ЖК (охоронними компаніями та патрульними від інвесторів) і відшкодування витрат елетроенергії ЖК «Патріотика» за квітень у повному обсязі.

Враховуючи дані обставини, Об’єднаним Активом прийнято рішення про повне припинення збору коштів на утримання об’єктів (оплата охорони та витрат електроенергії). Збір коштів буде тимчасово відновлено лише у разі необхідності проведення МЕГА-мітингу. Дякуємо усім, хто протягом останніх місяців долучався до збору коштів та не допустив розкрадання майна інвесторів на об’єктах.

3.💥Вчора відбулась комунікація з керівництвом нового управителя ФФБ «Гарант Капітал».

Наразі здійснюється активна передача всіх особових справ довірителів від АТ АКБ «Аркада» до нового управителя. Заверешення передачі документів заплановане на червень 2021 року. У червні планується направлення всім довірителям листів щодо врегулювання юридичних взаємовідносин з новим управителем шляхом укладення додаткових угод.

Також, вже з червня планується відновлення здійснення усіх операцій новим управителем з ФФБ «Патріотика» та «Еврика», а саме оформлення переуступок, зміна даних, відновлення свідоцтв участі в ФФБ і т.д.

4.💥 За процесуального керівництва Київської міської прокуратури завершено досудове розслідування стосовно ексголови правління АТ АКБ «АРКАДА» Паливоди К.В. та 8 інших осіб за фактом привласнення грошових коштів фондів фінансування будівництва. Слідство завершено, найближчим часом обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду справи по суті: https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_t=rec&id=293716

  1. 💥За запитом Міністерства внутрішніх справ України було підготовлено інформаційну довідку щодо стану виконання Меморандуму від 07.04.2021 року. Нижче додається для ознайомлення.

6.💥Ретельно відстежуємо та фіксуємо кількість вантажних машин і місця, куди здійснюється незаконне перевезення піску з території ж/м Осокорки-Центральні.

Останніми днями масштабне вивезення піску не здійснюється. В середньому за день рейдери вивозять близько 10-15 вантажівок (раніше вивозили не менше 70). Проте, на жаль, питання крадіжки піску остаточно ще не вирішене.

7.💥Компанією Stolitsa Group розпочато активні роботи з благоустрою території між ЖК «Патріотика» та ж/м Осокорки-Центральні (нижче надаємо фото). Паралельно здійснюється розроблення концепції паркової зони.

8.💥Отримано відповідь щодо направлення звернення народного депутата Кучеренка О.Ю. з питання розслідування можливих неправомірних дій вивозу піску до Дарницького управління поліції ГУНП. Нижче надаємо для ознайомлення.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *