Шановні інвестори,

Вашій увазі новини останніх днів.

1.💥 Розроблено фінансові пропозиції, за якими держава могла б надати допомогу інвесторам Аркади та компанії SG для реалізації Меморандуму в частині добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика» за 3 роки.

Відповідне звернення з конкретними пропозиціями вчора було направлено від Дирекції до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України. Скан-копія звернення додається.

2.💥У понеділок 26.04.2021 року відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ, на якому буде винесено на розгляд питання фінансової підтримки державою інвесторів Аркади та компанії SG для реалізації плану добудови наших об’єктів за 3 роки.

3.💥Об’єднаним Активом отримано інформацію, куди (після припинення прямого постачання на завод «Ковальської») на тимчасове зберігання рейдери вивозять пісок з ж/м Осокорки-Центральні (наразі близько 10-15 вантажівок щодня).

Вчора Дирекцією було направлено вимогу до ТОВ «К ТРАНС» щодо припинення прийняття на зберігання і збут краденого майна. Скан-копія вимоги додається нижче.

4.💥Вчора отримано відповідь регулятора НКРЕКП на запит ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» щодо позиції ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» (ДТЕК КЕМ) стосовно будівництва ПС 110/10 Аркада на вул. Колекторна. Скан-копія відповіді додається нижче.

Так, НКРЕКП вказав, що станом на сьогодні технічні умови (ТУ), які були видані забудовнику в 2012 році та на які ДТЕК КЕМ посилається, зазначаючи, що обов’язок фінансування будівництва ПС покладено на забудовника, не відповідають діючому законодавству.

Варто зауважити, що законодавство періоду, коли видавалися дані ТУ 2012 року, не передбачали сплати забудовником плати за приєднання до електромереж. Натомість, сьогодні дана умова встановлена нормативно-правовими актами.

Так, регулятор зазначив, що відповідно до Кодексу систем розподілу та Плану розвитку систем розподілу ПрАТ «ДТЕК КЕМ» на 2021-2025 рр. (ПРСР), передбачено будівництво ПС 110/10 Аркада за кошти плати за приєднання. Натомість, ТУ 2012 року, видані ТОВ «Контактбудсервіс», не узгоджуються з діючими нормативно-правовими актами.

За таких обставин, регулятор прямо зазначив, що ТУ 2012 року, видані ТОВ «Контактбудсервіс», наразі можуть підлягати зміні як такі, що не узгоджуються з діючим законодавством, а саме Кодексом систем розподілу та ПРСР.

Сподіваємось, після даної відповіді регулятора ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» займе конструктивну позицію в переговорах з Дирекцією та компанією SG щодо шляхів фінансування будівництва ПС 110/10 Аркада.

5.💥Вчора було отримано відповідь Національного банку України на звернення ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» щодо державної допомоги фінансування добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика». Скан-копія відповіді додається нижче.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *