Друзі, інвестори Аркади,

Ми з вами пройшли довгий шлях разом. Шлях довжиною майже в рік масового протесту. Шлях, на якому було все – труднощі і радість від досягнень, розчарування і піднесення, поразки і перемоги, неочікувані новини і довге очікування новин.

💥Ми організовували багатотисячні МЕГА-мітинги, які неможливо не помітити. Ми організовували АВТО-мітинги, які з впевненістю можемо назвати найкреативнішими. Ми усі разом героїчно утримували Наметові містечка в серці столиці європейської країни. Ми виходили на щоденні виснажливі флешмоби до державних інституцій, щоб в жодному разі не дати забути про себе.

💥За останній рік змінювались дати та місяці на календарі, пори року, погодні умови, обставини та наші очікування. Незмінним залишалась лише наша згуртованість і впевненість у перемозі та тому, що наші об’єкти обов’язково добудуються в короткостроковій переспективі (протягом 3 років).

💥29 травня 2021 року виповнюється рівно рік з (без перебільшення) історичного дня, відколи розпочався наш протест.

💥За цей рік ми разом досягнули неймовірних успіхів – маємо нового управителя ФФБ, нового забудовника, що є найнадійнішою та найперспективнішою будівельною компанією України за результатами чисельних досліджень і маємо підписаний багатосторонній Меморандум з гарантіями перших осіб держави. Проте, як і рік назад, нам необхідно згуртуватися для досягнення спільного результату. Різниця з ситуацією рік тому в тому, що зараз нам залишилось зробити останній крок до перемоги.

💥Як ви вже знаєте, Дирекцією та спеціалістами SG було розроблено детальні пропозиції до держави щодо можливих шляхів фінансової допомоги інвесторам Аркади та компанії SG у вигляді поворотної фінансової підтримки для добудови наших об’єктів за 3 роки.

💥29 травня 2021 року виповнюється рівно рік з (без перебільшення) історичного дня, відколи розпочався наш МЕГА-протест. Тому зараз саме той момент, коли в річницю нашого історично важливого протесту нам критично необхідно згуртуватися і зробити останній крок до перемоги для повномасштабного відновлення будівництва уже в найближчий час і добудови наших об’єктів за короткий період.

💥Саме тому на п’ятницю 28 травня 2021 року оголошуємо про проведення наймасштабнішого МЕГА-мітингу інвесторів Аркади. Необхідна присутність і участь КОЖНОГО інвестора. Тільки РАЗОМ ми ПЕРЕМОЖЕМО!

💥Мета мітингу – отримання державного поворотного фінансування для покриття необхідного дефіциту для добудови всіх наших будинків у термін до трьох років.

💥Прохання до кожного заздалегідь спланувати дату 28 травня 2021 року (п’ятниця) саме для участі у історичному МЕГА-мітингу на річницю нашого спільного самого тривалого та найпотужнішого протесту.

💥Деталі та план проведення МЕГА-мітингу буде оголошено пізніше.

З повагою і вірою в омріяну та вистраждану перемогу, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *