Шановні інвестори,

Вашій увазі короткі новини понеділка:

1.💥Відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ, на якому було розглянуто і наше питання. Доповідачами з питань добудови об’єктів Аркади стали представник компанії SG Молчанова В.Б. та представник Дирекції Щербаков В.О.

Так, було обговорено стан виконання Меморандуму 07 квітня 2021 року та проаналізовано вже зроблені кроки з його реалізації.

Було повідомлено про направлення звернення до Офісу Президента та Кабінету міністрів України щодо необхідності фінансової підтримки з боку держави (текст звернення є вище). Наголошено на критичній важливості саме цього питання та запропоновано об’єднати зусилля і отримати сприяння Міжвідомчої робочої групи з даного питання.

Також, було обговорено поточні питання, такі як проблема вивезення піску з території ж/м Осокорки-Центральні та отриману відповідь регулятора НЕРЕКП щодо будівництва ПС 110/10 Аркада, після якої ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», вірогідно, має відкоригувати власну позицію та нарешті має бути досягнуто компромісу з даного питання.

2.💥Завтра відбудеться чергове засідання Дирекції, про результати якого буде проінформовано.

3.💥Відбуваються активні роботи з благоустрою території між ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах». Раз в тиждень будемо надавати фотозвіт ходу робіт.

4.💥Об’єднаний Актив розпочав активний процес підготовки до МЕГА-мітингу 28 травня 2021 року. Якщо Ви можете запропонувати свою допомогу з будь-яких сполучних питань, просимо заповнити форму, що додається нижче.

https://forms.gle/kFwvNpqjwutumZbV9

5.💥Як ви вже знаєте, в п’ятницю 23.04.2021 року Дирекцією було направлено звернення до Офісу Президента та Кабінету Міністрів України з детальними пропозиціями щодо можливої державної підтримки інвесторів Аркади та нового забудовника компанії SG.

Наразі Дирекцією спільно з Об’єднаним Активом розглядається можливість подання петиції на офіційному веб-порталі Президента України щодо необхідності розгляду та нагального вирішення питання державної фінансової підтримки. Це є дуже важливим та дієвим способом привернути увагу до нашого питання. Наразі вже здійснюється розробка тексту такої петиції і найближчим часом буде запропонована інвесторам до ознайомлення.

Для розгляду петиції Президентом України необхідно набрати 25 тисяч верифікованих голосів. Це означає, що ОА проситиме у кожного інвестора підписати цю петицію самостійно і залучити голоси рідних/ колег/друзів/близьких. Саме тому для вивчення рівня сприйняття цієі ідеї інвесторами та готовності максимально долучитися до даної ініціативи, в вайбер-чаті Інфо розміщуємо голосування з даного приводу. Просимо максимальної участі в даному голосуванні.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *