Вашій увазі звіт Об’єднаного Активу інвесторів за понеділок 08.02.2021 року.

1.💥Відбулось засідання МРГ, по нашому питанню були присутні представники компанії SG – Молчанова В.Б. та керівник Соколовський Е.С., голова ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» Бондар Д.В., представник інвесторів Щербаков В.О.

1) Обговорено, що Меморандум планувалося підписати 05.02, однак підписання не відбулось переважно з причини неконструктивної позиції ДТЕК. SG та представник інвесторів закликали «ДТЕК Київські електромережі» повернутись в конструктивне русло переговорів та не зривати підписання Меморандуму. З даного дискусійного питання на днях запланована зустріч керівництва компанії SG, керівника ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» з заступником Міністра внутрішніх справ Геращенко А.Ю. для вирішення даної проблеми. Окрім того, сьогодні від імені ГО буде подано звернення до ДТЕК та державного регулятора НКРЕКП з вимогою негайного вирішення питання.

2) Розглянуто питання державної підтримки компанії SG задля максимально швидкого старту будівництва об’єктів «Аркади» у вигляді пільгового кредитування та викупу державними органами кв.м. По даному питанню народний депутат Шуляк О.О. запропонувала долучити незалежну аудиторську компанію, на результати роботи якої можна буде покладатися при оформленні пільгових кредитів, викупу кв.м. державними органами. З даного приводу на днях відбудеться комунікації Шуляк О.О. з керівництвом компанії SG.

3) Наголошено на проблемі незаконного вивозу піску з Осокорків Центральних та необхідності її якомога скорішого вирішення.

4) Наголошено на необхідності швидкого і безперешкодного ухвалення КМУ розпорядження про передачу функцій замовника щодо будівництва ЖК «Еврика».

5) Голова Асоціації фінансових інституцій Волковская В.О. запропонувала включити до підписантів Меморандуму НКЦПФР, як фінансового регулятора. І компанія SG, і МВС позитивно відреагували на дану ініціативу, в найближчі дні така можливість буде розглянута.

6) Голова міжвідомчої робочої групи, заступник Міністра внутрішніх справ Геращенко А.Ю. наголосив, що є згода Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б. підписувати Меморандум. Також, усі розглянуті сьогодні питання зафіксовано і буде зроблено максимум для їх вирішення. Міністерство внутрішніх справ і в подальшому сприятиме у всіх процесах для вирішення нашої ситуації.

Новою датою брифінгу та підписання Меморандуму попередньо визначено 12.02.2021 року (у разі погодження питання його підписання з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»).

3.💥Відбулась зустріч керівництва компанії SG з керівництвом КНУ імені Тараса Шевченка, зокрема проректором Рожко О.Д., його заступниками, директором юридичного департаменту. Також, були присутні 2 інвестори.

1) КНУ готовий сприяти у всіх процесах. Готові надавати копії всієї робочої та технічної документації по ЖК «Еврика». Готові підписувати новий договір доручення за умови наявності відповідного розпорядження КМУ. Скоріш за все, підписання відбуватиметься на компанію SG, а не на попереднього забудовника.

2) КНУ дуже чекає підписання Меморандуму, хоча сам відмовився від його підписання. У зв’язку з цим було розглянуто питання можливості підписання Меморандуму Міністерством освіти та науки України. Вирішено попросити допомоги у вирішенні цього питання у МВС. І вже сьогодні МОН дало попередню згоду підписати Меморандум.

3) Обговорено питання обстеження будинків ЖК «Еврика» дослідницьким інститутом і надання висновків про їх технічний стан. Замовлення такого дослідження, скоріш за все, робитиме КНУ, а оплачуватиме компанія SG.

4.💥Об’єднаним Активом отримано звернення від Паливоди К.В. з пропозицією долучити представників ОА до переговорів з компанією Stolitsa Group.

Ми вчергове закликаємо Паливоду К.В. зробити цей останній важливий крок, відпустити ситуацію та добровільно передати компанії-забудовники до компанії Stolitsa Group.

Компанія Stolitsa Group – стратегічний партнер, з яким Об’єднаний Актив та усі інвестори вбачають за можливе та доцільне завершувати будівництво наших об’єктів і зробимо все можливе, щоб допомогти компанії у виконанні зобов’язань та домовленостей.

5.💥Учора було опубліковано розширену статтю Liga net по нашій проблемі (посилання нижче).

6.💥Інформуємо, що Об’єднаним Активом прийнято наступне рішення: якщо до 12.02.2021 не буде проведено публічний брифінг і не призначено офіційно дату проведення такого брифінгу на найближчий час, інвесторам “Аркади” буде запропоновано вийти на черговий МЕГА-мітинг для нагадування учасникам брифінгу від 26.08.2020 року про невиконані гарантії щодо проведення публічного брифінгу з метою оголошення нового забудовника та алгоритму добудови всіх ЖК “Аркади”.

Дата та локації будуть визначені окремим голосуванням в групі “Інфо”.

‼️З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».Додатково приводимо враження від інвестора, що не є представником інвесторів Аркади на засіданнях Міжвідомчої Робочої Групи на даний момент, але має можливість бути присутнім як спостерігач:

“По сьогоднішньому засіданні МРГ.
Молчанова попросила Геращенко посприяти у видачі розпорядження КМУ на укладення договору між Універом та СГ.
Також вона наполягає на своїй позиції по ДТЕК, вважає, що саме вони мають побудувати підстанцію.
Питання кредитування Молчановою не піднімалось.
Позиція ДТЕК незмінна – є план розвитку в якому вказано, що підстанція має будуватись замовником, на виконання цього плану є укладений відповідний договір з замовником на будівництво, цю позицію вони донесли до КМДА у всьому іншому готові сприяти в межах законодавства.
Геращенко сказав надати йому письмово обґрунтування і Молчанової і ДТЕК, будуть зустрічатись і вирішувати, що і як.
Щербаков озвучив позицію по питанню ДТЕК, що інвестори були дуже обурені такою не конструктивною позицією ДТЕК, коли ніби то вони готові були підписувати мемо, а в останній день відмовилися і на офіційному сайті оприлюднили повідомлення про відмову. Інвестори зі свого боку також вивчили це питання та їх позиція повністю збігається з позицією СГ.
Також Щербаков підняв питання щодо пільгового кредитування СГ та викупу державними органами площ в будинках які будуть добудовувати та в нових будинках які будуть будувати, з метою запуску будівництва;
Попросив посприяти Геращенка в пришвидшенні проходження процедур видачі КМУ розпорядження на укладення договору доручення між Універом та СГ.
Також просив взяти до відома та вжити заходів по пісках, оскільки вивезення пісків завдають збитків інвесторам, потенційному забудовнику та місту Києві (земля в комунальній власності) та пісок десятками тон вивозять через колектор, що ставить під загрозу все місто.
На що Геращенко відповів, що МВД буде сприяти, Міністр дав добро на підписання мемо разом з КМДА і це продемонструє та доведе, що люди, яких ошукали, не кинуті на призволяще, а держава разом із приватним бізнесом вирішує їх питання.
Питання кредитування чи викупу квартир Геращенко проігнорував, обговорення цих питань не було.”

1 thought on “Звіт ОА 09.02.2021

  1. “4.💥Об’єднаним Активом отримано звернення від Паливоди К.В. з пропозицією долучити представників ОА до переговорів з компанією Stolitsa Group.”
    Заради прозорості переговорного процесу і уникненню будь-яких підозр/звинувачень вважаю необхідним долучити не лише представників ОА, а також ІІ та нейтральних інвесторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *