Звіт Об’єднаного активу

Як і повідомляли, сьогодні відбулась зустріч із засновницею компанії «Stolitsa Group» Молчановою Владиславою Борисівною та керівником Соколовським Едуардом Степановичем з приводу питання підписання Меморандуму. Маємо наступні новини:

‼️Підписання Меморандуму та проведення брифінгу переноситься на наступний тиждень з об’єктивних причин, а саме через відсутність поки що зворотнього зв’язку з боку Служби безпеки України та Міністерства регіонального розвитку громад та територій.

‼️Невирішеним залишається питання, яке має суттєвий вплив на визначення дати підписання Меморандуму, а саме позиція ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» з приводу будівництва підстанції ПС 110/10 «Аркада» на Осокорках, що є критично необхідною для живлення виконання будівельних робіт на майданчиках та під’єднання п’яти вже введених в експлуатацію будинків в ЖК «Патріотика».

У понеділок буде направлено офіційне звернення від імені Громадської Організації до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та регулятора НКРЕКП щодо необхідності виконати покладені за законом зобов’язання та необхідності підписання Меморандуму.

‼️Колишній президент банку «Аркада» Паливода К.В. знову зайняв дещо деструктивну позицію в перемовинах щодо попередньої домовленості в питанні доступу для проведення фінансово-економічного аудиту.

Закликаємо Паливоду К.В. схаменутися та повернутися у переговорний процес!

‼️На понеділок заплановано наступну зустріч представників «Stolitsa Group» з проректором в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка щодо наступних дій з переукладання договору доручення функцій замовника будівництва ЖК «Еврика».

‼️За результатами спільного обговорення заплановано у понеділок направити окреме звернення до новоствореної Української фінансової житлової компанії щодо залучення додатковим джерелом фінансування коштів шляхом інвестування в будівництво вільних квадратних метрів.

‼️У понеділок буде проведено чергове засідання Міжвідомчої робочої групи, на обговорення якого будуть винесені наступні питання:

✅необхідність реагування на незаконний вивіз піску з територій «Патріотики на озерах» з метою зупинки незаконного розкрадання;

✅питання підписання меморандуму з боку ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі»;

✅питання монетизації додаткових джерел фінансування (придбання квартир за рахунок бюджетування, залучення інвестицій Української фінансової житлової компанії, т.д.);

✅необхідність ухвалення розпорядження Кабінету міністрів щодо передачі функцій замовника будівництва ЖК «Еврика».

‼️На наступному тижні заплановано зустріч з місцевими головами правлінь ОСББ Дарницького району для напрацювання єдиного бачення щодо вирішення питання добудови та розвитку мікрорайону. Усіх охочих голів правління ОСББ просимо звертатися до учасників Об’єднаного Активу для надання більш детальної інформації.

‼️Нагадуємо, що наші об’єкти ми продовжуємо охороняти та забезпечувати електроенергією за власний кошт, а також забезпечувати життєдіяльність Наметового містечка в центрі України. Тому, ПРОСИМО ВСІХ долучатися до сплати на рахунок ГО необхідних коштів.

‼️‼️‼️Просимо усіх не нагнітати обстановку. Наразі вирішуються питання щодо прискорення підписання найважливішого документу – Меморандуму, який дасть старт кінцевого вирішення нашої ситуації.

Наступний тиждень буде не менш насиченим на події, тому пропонуємо всім гарно відпочити на вихідних і з новими силами розпочати новий тиждень.

💥З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Звіт/враження нейтрального інвестора, присутнього на зустрічі

“Що мені особисто подобається у Владиславі Молчановій – це те, що вона нічого не прикрашає, відразу говорить про виникнення проблем і обговорює з довірителями (екс-)банку Аркада, як їх швидше вирішити. Дуже великий контраст порівняно як і з попереднім забудовником Паливодою, так і з багатьма чиновниками та очільниками відомств, які малюють солодкі словесні пейзажі, щоб заспокоїти протестувальників.
Отже, ті проблеми, що були раніше – всі залишилися:

  • Паливода К.В. не передає/продає корпоративні права на ТОВ, що орендує для забудови 176Га Осокорків Центральних;
  • рейдери вивозять пісок з ПНО по нікчемним постановам продажних судів;
  • псевдоекоактивісти та проплачені тітушки погрожують зупинити будівництво;
    і ТАКОЖ додалися нова проблема:
  • деструктивна позиція ДТЕК, що хочуть, без перебільшення, НАЖИТИСЯ на людському горі 11000 сімей громадян України.
    ++
    Змушений констатувати, що даремно писав “Дякую МВС” 2 тижні назад. Дякувати НЕМАЄ за ЩО! Слова розходяться зі справами. Людей грабують по другому-третьому колу піщані рейдери, а Паливода продовжує затягувати процес передачі справ новому забудовнику. Чи може він сам хоче відновити будівництво, завести назад у ФФБ мільярди “комісій” і врятувати довірителів? Ну тоді не мовчіть, Костянтине Віталійовичу, кажіть щось, виходьте в ефір, робіть заяви!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *