Шановні інвестори «Аркади», вашій увазі новини за останні дні.

1.💥На жаль, маємо повідомити вам, що запланованого брифінгу та підписання Меморандуму сьогодні не відбулося.

Єдина причина зриву домовленостей щодо підписання Меморандуму – деструктивна позиція ДТЕК Київські електромережі, які, не зважаючи на пряму норму закону, відмовляються від виконання власних зобов’язань.

Для компанії Stolitsa Group та інвесторів дане питання виконання «ДТЕК Київські електромережі» власних зобов’язань є принциповим, а тому їх підпис в Меморандумі є критично необхідним, оскільки додаткові потужності електропостачання необхідні для забезпечення можливостей запуску будівельних робіт в ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах» і подальшого прийняття на баланс будинків, які будуть вводитись в експлуатацію. Саме тому вкрай необхідно вирішити саме зараз питання фінансування будівництва підстанції.

У вівторок 09.02.2021 року Об’єднаним Активом від імені ГО було подано звернення до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» та державного регулятора НКРЕКП щодо ситуації, що склалася. Текст звернення додається нижче.

Окрім того, вирішення даного питання наразі винесено на найвищий державний рівень, а тому обґрунтовано сподіваємось на позитивні результати вже найближчим часом.

2.💥Колишнім власником банку Паливодою К.В. все-таки було надано доступ до документації компаній-забудовників і з понеділка 15.02.2021 вже починається проведення аудиту цих товариств компанією Stolitsa Group. Завершити фінансовий та юридичний аудит планується протягом місяця.

3.💥Компанією Stolitsa Group ведуться активні перемовини з науково-дослідним інститутом щодо початку обстеження окремих будинків на предмет їх технічного стану. Замовником технічного аудиту, скоріш за все, виступить КНУ імені Тараса Шевченка, а сплатить за його проведення компанія Stolitsa Group.

4.💥Вивезення піску з території Осокорків Центральних призупинено та на цьому тижні не відбувалося.

5.💥Протягом 2-3 тижнів очікується попередній ескіз забудови Осокорків-Центральних.

6.💥Нижче додаємо реєстр судових справ за участі АТ АКБ «Аркада» та пов’язаних юридичних осіб.

Особливу увагу радимо звернути на перші 5 судових справ (щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок Осокорків Центральних). По 2 земельним ділянкам суд першої інстанції прийняв рішення про задоволення позову, по 2 – про відмову у задоволенні позову, ще по 1 земельній ділянці розгляд справи триває.

7.💥Існує ще одна проблема – на останніх земельних ділянках (мкрн. 5, 6) є накладення інших земельних ділянок, акти про право власності на які було незаконно видано одній фізичній особі та її родичу Гнідинською селищною радою в 2013 році (вже після 8 років оренди даних земельних ділянок ТОВ «Контактбудсервіс» за договорами оренди з Київрадою. Вирішення даного питання буде найближчим часом винесено на розгляд Міжвідомчої робочої групи.

8.💥Як і писали раніше, так як 12.02.2021 року не відбулося підписання Меморандуму, Об’єднаний Актив починає розробляти план МЕГА-мітингу та пропозиції дат з урахуванням найбільшої ефективності та погодних умов. За результатами відпрацювання даного питання в понеділок-вівторок буде запропоноване голосування з вибору дати та локації МЕГА-мітингу.

9.💥Маємо проблеми зі збором коштів на забезпечення охорони та електрозабезпечення наших об’єктів, а також для забезпечння життєдіяльності нашого Наметового містечка.

Просимо активніше долучатися до збору коштів, реквізити в закріплених повідомленням в групі «Інфо. Всі недобудови».

Не дайте залишитися нашим об’єктам без охорони, а нашому міцному протесту – без Наметового містечка.

10.💥Не дивлячись ні на які перепони, і компанія Stolitsa Group, і Об’єднаний Актив дивляться в найближче майбутнє з позитивом! За планом скоро відбудеться прес-брифінг з підписанням Меморандуму, через декілька днів починається фінансовий та юридичний аудит компаній-забудовників, найближчим часом за результатами огляду будинків керівниками проектів буде презентовано попередні графіки будівництва та ще багато подій заплановано на найближчий місяць.

‼️З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *