Отже, сьогодні був дуже продуктивний день з багатьма позитивними новинами.

1.💥Сьогодні Громадською організацією «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» було підписано 12 екземплярів фінальної версії Меморандуму.

Також, Меморандум сьогодні було підписано Молчановою В.Б., компанією Stolitsa Group та додатково представниками інвесторів від кожного ЖК.

Найближчими днями всі екземпляри Меморандуму будуть підписані всіма його сторонами.

Прес-брифінг з найвищими посадовими особами, на якому відбудеться офіційне підписання Меморандуму, запланований на другу половину наступного тижня.

Фінальну версію Меморандуму буде додано до звіту. Нагадуємо, що згідно з результатами голосування, проведеного у групах усіх будинків усіх ЖК, за підписання Меморандуму проголосувало близько 80% інвесторів.

Таким чином, до такого довгоочікуваного моменту нам залишились лічені дні!

2.💥Завтра відбудеться зустріч на найвищому рівні для остаточного вирішення проблеми побудови підстанції ПС 110/10 Аркада на Осокорках-Центральних. Дуже сподіваємось, що ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» після цієї зустрічі нарешті займуть конструктивну позицію та без проблем підпишуть Меморандум.

3.💥Вчора колишнім власником банку «Аркада» Паливодою К.В. нарешті було надано повний доступ компанії Stolitsa Group до компаній-забудовників для проведення аудиту. І вже вчора було повноцінно розпочато фінансовий, юридичний та технічний аудит з повним доступом до первинної інформації.

Для пришвидшення проведення та завершння аудиту компанією Stolitsa Group було залучено незалежну аудиторську компанію. Наразі орієнтовний термін запланованого аудиту – 1 місяць.

4.💥Позиція представників компанії Stolitsa Group і Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» щодо проведення зараз мітингів наступна.

Позиція компанії SG полягає в тому, що наразі необхідно зосередитись на підписанні Меморандуму та намагатися якомога швидше впроваджувати його в дію. Саме це є найшвидшим шляхом до відновлення будівництва наших об’єктів.

Якщо матимемо проблеми чи перешкоджання в реалізації Меморандуму з чиєїсь сторони – Об’єднаний Актив відразу ж організовуватиме масштабні МЕГА-мітинги. Наразі ж маємо чіткий алгоритм відновлення будівництва і пропонуємо рухатись крок за кроком по ньому.

Саме підписання даного важливого документу – Меморандуму, є початком фінішної прямої до повної перемоги інвесторів «Аркади» у вигляді повномасштабного запуску будівництва на всіх об’єктах «Аркади».

Закликаємо всіх, хто намагається дезінформувати інвесторів та закликає до необдуманих мітингів, не вчиняти таких дій. Пам’ятайте, що йдеться про долі десятків тисяч людей і нелогічним діям заради цілей, що не пов’язані з будівництвом наших об’єктів, тут не місце.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *