Друзі!

Зараз для нас складний час, який потребує мобілізації усіх наших ресурсів. Так, вчора представниками компанії ТОВ «Еліт Буд Інновація» було здійснено спробу вивезти пісок зі строймайданчику одного з наших ЖК.

На фото ви можете бачити обличчя представників компанії ТОВ «Еліт Буд Інновація» (код ЄДРПОУ 42047135), що має наміри рейдерським шляхом вивозити пісок з території Осокорків Центральних у грандіозних масштабах і яка не має жодних прав на цей пісок.

Саме зараз, коли закінчився строк дії договорів оренди земельних ділянок з забудовником і щодо власника банку та забудовників було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, ці нечесні (м’яко кажучи) громадяни вирішили непомітно для всіх вивозити пісок, що в тому числі буде слугувати гарантією добудови всіх наших 3 ЖК без доплат. Для цього вже майже тиждень прокладається дорога до земельної ділянки з південного боку.

Стрім вчорашніх подій можна подивитися на нашій фейсбук сторінці:

1 частина – https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/944512786017658

2 частина – https://www.facebook.com/ArkadaNedobudovi/videos/2821189088100691

Довідково: ринкова вартість піску, що має намір фактично вкрасти компанія ТОВ «Еліт Буд Інновація» – близько 200 млн грн.

Це карта розміщення піску. Червоним обведено ЖК «Патріотика». Жовтим обведено ЖК «Патріотика на озерах». В межах «Патріотики на озерах» є 2 місця з вже намитою «подушкою» піску. Рейдери мають намір вивезти ту частину, яка знаходиться південніше (обведено фіолетовим).

На сьогодні рейдери уже підготували дорогу до будівельного майданчику для вивезення піску:

Позиція Об’єднаного Активу та усіх інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»: всі конфліктні ситуації розв’язувати цивілізованим правовим шляхом, а право власності на пісок та на його вивезення має бути узгоджено виключно з новим забудовником/управителем ФФБ після проходження аудиту!

Звернення Об’єднаного Активу ЖК Еврики, Патріотики та ПНО (Дмитро К.).


Ми не дозволимо НІКОМУ вивозити з будівництва та ділянок під будівництво буд.матеріали, цінності, техніку, обладнання – будь-що! До завершення аудиту КиївМіськБудом та (як очікуємо) прийому активів на баланс нового управителя/забудовника!
Просимо центральну та місцеву владу допомагати нам в охороні усіх об’єктів та сприяти протидії мародерству!

Пам’ятаймо, що тільки спільні і активні зусилля усіх інвесторів допоможуть нам захистити своє майно та отримати ключі від наших квартир!

Записуйтесь на чергування до наметів та у патрулі з охорони будівельних майданчиків! Долучайтесь до збору коштів! Вступайте до лав нашого новоствореного ГО!

Будь-яка ваша активна участь на користь нашого спільного протесту важлива! Нагадаємо, що нашою спільною метою є запуск будівництва усіх трьох ЖК та отримання інвесторами ключів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *