Друзі!

Публікуємо до вашої уваги звіт за вівторок 08.09.2020 року.

1. Відбулася зустріч з Геращенко А.Ю. та Кучеренко О.Ю. щодо нагальних питань діяльності Міжвідомчої робочої групи. Також, обговорили подальші кроки в нашій ситуації.

2. Відбулася телефонна розмова з Головою правління КиївМіськБуду Кушніром І.М.

💥Ігорем Миколайовичем було підтверджено отримання фінансових показників від забудовників «Аркади». Також, нами було наголошено на існуванні нагальної проблеми з охороною об’єктів.

💥Домовились про повторну комунікацію найближчим часом, під час якої обговоримо всі найважливіші питання.

3. Відбулися перемовини з керівником Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (здійснює контроль за управителями ФФС з 01.07.2020 року) Хромаєвим Т.З.

💥НКЦПФР зараз детально вивчає ситуацію для пропозицій щодо подальших кроків. Саме НКЦПФР може ініціювати судовий процес щодо зміни управителя ФФС. Домовились про подальшу комунікацію і зв’язок з Тимуром Заурбековичем.

4. Відбулися перемовини з керівництвом ФГВФО, під час яких було обговорено наступні питання:

💥ФГВФО зацікавлений в якнайшвидшій зміні управителя ФФБ з «Аркади» на інший банк/фінансову компанію. З цього питання Фонд вже звернувся з листом до НКЦПФР. Ми запевнили Фонд, що в цьому наші інтереси повністю співпадають і домовились про співпрацю.

💥Щодо виділення коштів на охорону об’єктів Фондом зазначено наступне: на коррахунку банку коштів залишилось на 1 місяць утримання штату банку. На інші статті витрат коштів катастрофічно недостатньо. З рахунків ФФС Фонд не може списувати кошти, оскільки за законом не є розпорядником ФФС. Тим більше, на ФФС також фактично відсутні фінанси.

💥Існує проблема комунікації Фонду з КиївМіськБудом щодо передачі документів для аудиту, оскільки більшість документів підпадають під БТ (банківську таємницю).

💥Фонд розгляне можливість продовження терміну дії зниженої кредитної ставки в окремому порядку. Відповідь готові дати не раніше, ніж через місяць. Пізніше нами буде підготовлене звернення до Фонду з даного приводу, яке ми запропонуємо до підписання інвесторам, які виплачують кредит.

5. Вчора було отримано виписку з ЄДРПОУ про реєстрацію ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах», з чим усіх і вітаємо🎉

💥У вайбер-групах викладаємо зразок заяви про вступ у члени ГО. Закликаємо усіх і кожного заповнити дану заяву і передати активу в п’ятницю на МЕГА-зборах інвесторів.

💥Хто не зможе передати заяву в п’ятницю, зможе зробити це шляхом направлення підписаної заяви поштою на адресу ГО, або залишити в Наметоаому містечку-2 (цілодобово).

💥Наголошуємо, що членство в ГО є безпечним та можливе навіть для державних службовців.

💥ДОЛУЧАЙТЕСЯ, нам потрібна максимальна кількість інвесторів для легімітизації нашого протесту.

6. На п’ятницю на вечір також буде підготовлено лист до ФГВФО (копії до ТА банку, МВС, КМДА, КНУ, НБУ) щодо проблеми з охороною наших об’єктів. Також, буде підготовлений лист до КМДА (з копією і іншим органам) щодо необхідності визначення управителя ФФС замість «Аркади», пришвидшення аудиту та першочергове введення в експлуатацію будинків високої стадії готовності (№14, №18 «Еврики» та №26 «Патріотики»).

💥Листи буде запропоновано до ознайомлення мінімум за добу до підписання. Підписати можна буде також цілодобово в Наметовому-2 на вихідних. Як завжди, розраховуємо на максимальну кількість підписів.

7. В п’ятницю плануємо наші МЕГА-збори на 18:30 на традиційному місці – на місці колишнього Наметового містечка-1 (біля банку «Аркада»). Запрошуємо долучитися усіх, навіть деструктивних любителів критики в чатах.

8. Вчора наші патрульні вийшли на чергування вже в звичайному режимі. Ми продовжуємо тендер з охоронними компаніями для забезпечення повноцінної охорони. Також, займаємося питанням встановлення камер на вже готові будинки та блокування виїздів з об’єктів (бетонні блоки, заварювання воріт і т.д.)

З повагою та впевненістю в найшвидшому відновленні будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *