Друзі!

Як ми уже писали, сьогодні вранці розпочалася чергова спроба незаконно вивести пісок з Осокорків-Центральних.

Одразу ж після ліквідації банку “Аркада”, в який ми інвестували кошти для будівництва наших квартир, на наших трьох ЖК почали з’являтися грабіжники та організовані кримінальні групи, щоб вкрасти будівельні матеріали та розібрати на запчастини техніку, що там залишилася.

З серпня інвестори трьох житлових комплексів: ЖК “Еврика”, ЖК “Патріотика” та “Патріотика на озерах” організували патрульні команди, які слідкують за збереженням майна на наших заморожених будівництвах.

Інвестори звернулися з офіційними листами з кількома тисячами підписів до Київська міська державна адміністрація – КМДА та МВС України , щоб державні органи допомогли інвесторам зберегти майно, що залишилося на території наших будівництв. Але допомогу нам ніхто не надав.

Нажаль, інвестори були змушені самі найняти охоронні компанії, щоб зберегти будівельні матеріали та всю техніку, що залишилась.

Вже кілька разів інвестори приїжджали на територію Осокорків Центральних, щоб не дати кримінальним угрупуванням вивезти наш пісок вартістю 200 – 400 млн грн.

Інвестори, що здійснюють патрулювання, самостійно ловили грабіжників на території ЖК “Еврика”, коли злочинці намагалися винести обрізані кабелі.

Ми знову змушені просити представників держорганів захистити інвесторів від беззаконня та пограбувань. Звернення – НБУ, ФГВФО, КМДА, МВС від 11 вересня 2020 року, де ПРОСИМО:

1) Невідкладно провести огляд / інвентаризацію недобудованих житлових будинків ЖК «Еврика», ЖК «Патріотика» та ЖК “Патріотика на озерах”, за результатами якого шляхом опечатування (опломбування) обмежити доступ сторонніх осіб до їх приміщень.

2) Забезпечити цілодобову охорону вищезазначених будівельних майданчиків з метою захисту та збереження майна до часу визначення нового забудовника та Управителя фонду фінансування будівництва.

Розповідає інвестор Володимир (автомітинг):

Що я хочу розповісти вам, хлопці, я такого ще не бачив! Їду зараз через піски. Ніч, темрява.🧐 Бачу – їде жінка з коляскою з дитиною і ця дитина в колясці тримає ліхтарик. По грязюці, по калюжах, по пісках вони йдуть. Я питаю: – А ви часом не інвестор?

– Так. Так. я – інвестор. Я йду на піски допомагати хлопцям відбивати рейдерів.

Я, чесно кажучи, у шоці. Одна.. жінка… з дитиною трирічною.. вночі… по грязюці… по калюжах. Це, звичайно, просто … до глибини душі.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *