Друзі!!!

🔥Щойно розпочалася чергова спроба «піщаних рейдерів» незаконно вивозити пісок з Осокорків-Центральних.

🔥Наголошуємо, що такі дії невстановлених осіб є протиправними та не можуть проводитися до завершення аудиту ХК «КиївМіськБуд».

🔥Доводимо до відома даних невстановлених осіб, що територія Осокорків-Центральних входить до ФФБ «Патріотика», а відповідно пісок на даній території (вартістю близько 300-400 млн грн) включається до аудиту ХК «КиївМіськБуд».

🔥Діі ж осіб, які не представляються, не надають жодних документів та вірогідно посилаються лише на рішення Постійно діючого третейського суду при асоціації “Правозахист підприємств та громадян України” справі №1-03/2-16 (м. Донецьк) та ухвалу Львівського апеляційного господарського суду по справі №974/13/18 (що не встановлюють та не підтверджують право власності на даний пісок) носять ознаки протиправних та мають бути негайно припинені. Також, наголошуємо, що наразі київськими господарськими судами здійснюється розгляд справ, предметом яких є даний пісок. Найближче судове засідання призначене на 17.11.2020 року на 10:30. Рішень, що набрали законної сили по даним справам, наразі немає.

🔥Ми вчергове закликаємо невстановлених осіб не вчиняти протиправних і провокаційних дій та дочекатися результатів аудиту ХК «КиївМіськБуд», а також передачі ФФБ «Патріотика», ФФБ «Еврика» новому управителю, а наші об’єкти – новому забудовнику. Лише з новим управителем та забудовником варто вирішувати питання щодо прав на даний пісок.

🔥А поки що наголошуємо, що до завершення аудиту інвестори Аркади НЕ ДОЗВОЛЯТЬ вчиняти протиправних дій та вивозити наше майно!!!

🔥Закликаємо усіх приїжджати зараз на Осокорки-Центральні та висловити незгоду з такими діями невстановлених осіб!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *