Друзі!

Давно не було звітів Об’єднаного Активу, тому виправляємось. Вашій увазі звіт за останні дні.

🔥Усім дякуємо за останні (крайні) 2 МЕГА-мітинга, ви були неймовірні. Тільки таким чином наша проблема залишається завжди актуальною для всіх сторін, тільки так ми переможемо! І тільки в об’єднанні наша сила!!!

🔥Вже найближчими днями анонсуємо пропозиції щодо нових варіантів активностей та нового МЕГА-мітинга! Сподіваємось, вам сподобаються ідеї, але в будь-якому випадку запропонуємо затвердити голосуванням.

🔥Продовжуємо збір коштів на охорону за жовтень. В середу буде оголошено збір коштів на охорону за листопад. Просимо усіх максимально долучитися до даного процесу, нам треба зберегти наші об’єкти в існуючому вигляді до завершення аудиту та передачі їх новому забудовнику.

🔥На цей тиждень заплановано декілька важливих зустрічей, про які обов’язково звітуватимемо. Одна з таких зустрічей була сьогодні організована Об’єднаним Активом – з представниками ТОВ «Фінансова компанія «Гарант Капітал» (зокрема, з кінцевим бенефіціарним власником компанії – Прокопенко Олексієм Юрійовичем), яка зараз виступає претендентом на наступного управителя Фондів фінансування будівництва «Еврика» (ЖК «Еврика») та «Патріотика» (ЖК «Патріотика» та «Патріотика на озерах»). Із основного:

💥Результатів аудиту також поки що не мають, очікують найближчим часом. До процесу технічного та фінансового аудиту долучені не були, але з результатами обов’язково будуть ознайомлені завчасно.

💥Представниками фінансової компанії підтверджено, що кандидатура ТОВ «ФК «Гарант Капітал» в якості нового управителя ФФБ була запропонована ХК «КиївМіськБуд».

💥Планується, що розгляд судової справи по зміні управителя ФФБ буде здійснено до лютого 2021 року (але можливий розгляд справи і значно швидше, налаштовані та розраховують на якомога швидший результат). У випадку апеляційного оскарження розгляд справи затягнеться ще на ~2 місяці.

💥Є необхідність і надія, що Паливода К.В. йтиме на діалог та не чинитиме перепон в відходженні контролю за нинішніми компаніями-забудовниками до нового забудовника/управителя. Однак, на випадок супротиву з боку колишнього власника банку вже є план виходу з ситуації. Хоча це і суттєво затягне процес.

💥Остаточної впевненості, що наступним забудовником буде саме ХК «КиївМіськБуд» немає, однак на думку ТОВ «ФК «Гарант Капітал» це було б найкращим варіантом вирішення ситуації. Так, саме у ХК «КиївМіськБуд», як у компанії з 80% комунальної власності, є шанс отримання кредитних коштів від держави, натомість приватний забудовник ускладнить цей варіант. Також, у ХК «КиївМіськБуд» є величезний досвід, репутація та ресурси.

💥У випадку, якщо ХК «КиївМіськБуд» відмовиться виступити забудовником, фінансова компанія зможе самостійно перейняти функції замовника будівництва та фактично самостійно виступити забудовником. Але такий варіант розвитку подій точно не бажаний.

💥Найважливіше питання – пошук шляхів покриття дефіциту бюджету, наявність та розмір яких буде встановлений аудитом. Серед можливих шляхів:

  • Дофінансування об’єктів державою шляхом дотацій, що практично неможливо.
  • Власні оборотні кошти наступного забудовника, що також майже неможливо.
  • Залучення додаткових коштів від існуючих довірителів (інвесторів), про що довірителі вже висловились негативно.
  • Повернення виведених колишнім керівництвом банку коштів, що також не може розглядатися в якості основного варіанту фінансування, оскільки навіть, якщо ці кошти буде швидко повернено (що навіть теоретично неможливо з причин юридичної складності), то їх буде одразу включено в ліквідаційну масу банку. Таким чином, новий управитель буде лише кредитором 6-7 черги для отримання цих коштів.
  • Отримання кредитного фінансування від держави з подальшим погашенням кредиту з прибутку від забудови 176 Га Осокорків-Центральних. На сьогоднішній день цей варіант є найбільш прийнятним та реалістичним.

💥У ТОВ «ФК «Гарант Капітал» є сподівання на партнерські відносини з Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку після того, як управителя буде змінено. Сподіваються, що НКЦПФР не чинитиме штучних перепон.

💥Будь-яка нібито пов‘язаність ТОВ «ФК «Гарант Капітал» з народним депутатом Столаром В.М. (про що неодноразово зазначалося в ЗМІ останніми днями) відкидається. Прокопенко О.Ю. є фаховим та профільним юристом в галузі будівництва, одним з найвідоміших в Україні в даній сфері, володіє та керує юридичною компанією та інвестиційними компаніями і мав співробітництво майже з усіма гравцями будівельного ринку України (в тому числі, з компаніями Столара В.М.). Даний факт не може свідчити про його пов‘язаність з клієнтами. Будь-які звинувачення в вищезазначеному позбавлені підґрунтя та є безпідставними. Будь-які «сенсаційні новини» на цю тему є фейками.

💥Оформлення даної фінансової компанії після її купівлі на 11 фізичних осіб (всі є працівниками юридичної компанії «Прокопенко та партнери») було технічною необхідністю, оскільки при варіанті 1-2-3 засновників необхідно було б погоджувати істотну участь фізособи з НКЦПФР. Порядок такого погодження було затверджено лише 01.10.2020, натомість переоформлення компанії здійснювалося раніше. Наразі ведеться діалог з НКЦПФР та робота щодо встановлення власником і кінцевим бенефіціарним власником компанії Прокопенка О.Ю.

💥Тарифікація винагороди управителя залишиться на тому ж рівні:

  • 1.9% за управління коштами
  • 5% за оформлення переуступки
  • 1% за зміну об’єкта інвестування
  • За перерахування коштів забудовнику комісії НЕ БУДЕ. Натомість, скоріш за все, буде винагорода за управління коштами від забудовника – 1% від прибутку.

💥У випадку, якщо в інвесторів є інший варіант фінансової компанії, що може стати управителем, чи інший варіант розвитку подій – воювати та триматися за ситуацію ТОВ «ФК «Гарант Капітал» точно не буде і добровільно відступить. Однак, основна мета – допомогти в даній ситуації, отримати репутаційні дивіденти за рахунок допомоги в розв’язанні надзвичайно складної ситуації та перспектива отримання прибутку, коли проект буде запущено на повну потужність. Наразі готові інвестувати власний час і кошти в дану ситуацію на перспективу.

💥Позитивне вирішення нашої ситуації напряму залежатиме від швидкості прийняття комплексного рішення щодо виходу з ситуації та гарантій сприяння влади новому управителю/забудовнику.

З повагою, Об‘єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *