Повідомляємо, що вчора відбулася предметна зустріч з засновницею будівельної компанії «Stolitsa Group», Владиславою Борисівною Молчановою, потенційним забудовником всіх трьох ЖК.

1.💥Отже, за результатами зустрічі Владислава Молчанова:

🔥підтвердила готовність добудовувати всі наші будинки без доплат за умови, що з боку держави, міста, інших важливих і необхідних сторін (ДТЕК, ДАБІ, ін.) будуть надані гарантії та взяті зобов’язання в реалізації всіх кроків з дорожньої карти.

🔥окремо наголошено, що питання, яке потребує вирішення – це зобов’язання міста щодо проведення мереж до території «Патріотики на озерах» та для прокладання дороги по вулиці Колекторній, продовження вулиці Григоренко вздовж та паралельно всієї території «Патріотики на озерах».

🔥запевнила, що дорожня карта може бути узгоджена дуже швидко, за тиждень все реально – і тоді перепон для проведення брифінгу вже не буде.

2.💥«Столиця Груп» бачить наступний алгоритм вирішення нашої проблеми:

1) прибутку від забудови 5 земельних ділянок на Осокорках-Центральних достатньо для покриття необхідного дефіциту бюджету для добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика».

2) Для старту будівельних робіт на всіх ЖК буде задіяно власний капітал забудовника. При цьому, не виключена участь інших фінансових партнерів, вже є зацікавлені, але імена поки не розголошуються.

3) Окремо буде розглядатись питання отримання довгострокового кредиту у розмірі до 1 млрд. під низьку відсоткову ставку.

4) Проект «Патріотики на озерах» буде розроблено новий та під іншою назвою і брендом. Не виключається ущільнення проектів «Патріотика» та «Еврика», по декілька додаткових будинків в кожному.

5) Старт продажу будинків оновленого проекту «Патріотики на озерах» розпочнеться після його узгодження та зведених декількох поверхів, тобто, не з котловану.

6) 10% коштів з продажу метрів оновленого проекту буде направлятись на покриття необхідного дефіциту для добудови ЖК «Еврика» та «Патріотика».

7) за попередніми прогнозами, термін завершення будівельних робіт на Евриці та Патріотиці може складати 2-3 роки (мова йшла про всі будинки, в тому числі, які зараз на етапі котловану).

Більш предметно терміни введення в експлуатацію кожного окремого будинку можна буде обговорювати лише після оцінки стану будинків фахівцями Столиці Груп.

8) Охорона об’єктів може бути передана новому забудовнику одразу після підписання соціального договору про відповідальність сторін, що має статись до кінця цього року.

9) заплановано візит – оглядову екскурсія представників «Stolitsa Group» на обєкти в найближчі дні.

10) На сьогодні у Владислави Молчановоі запланована комунікація в КМДА щодо подальшого рішення нашої проблеми.

🔥Ключовий принцип вирішення нашого питання по добудові буде наступним: дотримання всіма учасниками підписання соціального договору прийнятих на себе зобов’язань. Порушення взятих на себе зобов’язання не допускається.

🔥У данній ситуації «Stolitsa Group» в особі Владислави Молчанової бачить інвесторів та забудовника партнерами.

🔥У якості компромісного рішення, за територією проекту «Патріотика на озерах» буде запропоновано місцевій громаді та меру міста Києва облаштування величезної території під сучасний Парк за зразком парку «Наталка».

🔥🔥🔥Дуже дякуємо Владиславі Борисівні Молчановій за плідну комунікацію, готовність вирішити нашу проблемну ситуації в стислі строки та в таких критично-складних обставинах!

🔥🔥🔥В групі Інфо опубліковані для ознайомлення документи, надані вчора на зустрічі в КМДА народним депутатом Ісаєнко Д.В., за що ми йому вдячні.

🔥🔥🔥Нагадаємо, за дорученням Президента України, Міністерства внутрішніх справ України, Ісаєнко Д.В. було проведено аудит та напрацьовано дорожню карту. Це поки що чорновий варіант, який має бути розглянуто і узгоджено всіма сторонами.

Дякуємо всім інвесторам, що були присутні на зустрічі в КМДА та у забудовника «Stolitsa Group» за конструктивний діалог! В об’єднанні наша сила! 💪💪💪

З повагою та вірою в перемогу, Об’єднанний Актив інвесторів банку «Аркада»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *