Як і анонсували на минулому тижні після зустрічі з Непопом В.І., сьогодні відбулася розширена зустріч в КМДА щодо нашої проблеми за участі Непопа В.І., народного депутата України Ісаєнко Д.В. (засновник будівельної компанії «Perfect Group”), Об’єднаного Активу та інвесторів «Аркади».

💥На зустрічі Ісаєнком Д.В. було озвучено, що останні декілька місяців він за пропозицією і дорученням Президента України та Міністра внутрішніх справ України був одним з тих, хто майже цілодобово займався нашим питанням та сприяв проведенню детального аудиту паралельно з ХК «КиївМіськБуд».

💥Також, останні місяці за участі МВС та Ісаєнка Д.В. активно проводилися предметні та результативні перемовини з усіма топ-забудовниками міста Києва.

💥За результатами аудиту є розуміння, що один ХК «КиївМіськБуд» не зможе виконати всі зобов’язання перед інвесторами «Аркади», добудувавши всі 39 будинків без додаткових вкладень коштів з державного/міського бюджету. Хоча не виключається можливість участі і ХК «КиївМіськБуд» в добудові наших об’єктів.

💥Серед найстабільніших і найбільших забудовників Києва, компанія, яка могла б взяти на себе зобов’язання добудувати нас без додаткових доплат з боку інвесторів, яка організаційно спроможна зробити це, має на це відповідні ресурси та погодилася стати новим забудовником – будівельна компанія Stolitsa Group.

💥Так, компанією Stolitsa Group (Молчанова В.Б.) отримано всі результати аудиту по нашим об’єктам і Stolitsa Group висловила попередню готовність взяти на себе зобов’язання добудови наших об’єктів без доплат з боку інвесторів за умови отримання основного активу банку «Аркада» – право оренди і забудови земельних ділянок на Осокорках-Центральних.

💥За сприяння Президента України, Міністра внутрішніх справ Україні та голови Служби безпеки України вже вдалося отримати попередню згоду колишнього власника банку Паливоди К.В. на добровільну передачу компаній-забудовників новому забудовнику та напрацювати дорожню карту вирішення ситуації. Це має вирішальне значення і допоможе новому забудовнику швидко відновити будівництво наших об’єктів.

💥Наразі остання необхідність – домовленість інвесторів банку «Аркада» з компанією Stolitsa Group на те, щоб дана компанія була нашим наступним забудовником та укладення певного «соціального договору». Перемовини про це вже ведуться, найближчим часом дамо інформацію.

💥У разі, якщо найближчими днями буде закрито всі процедурні питання, на наступному тижні відбудеться відповідне засідання Ради національної безпеки та оборони, на якому буде затверджено дорожню карту добудови наших об’єктів.

💥Одразу після засідання РНБО відбудеться прес-брифінг за участі керівництва держави, на якому буде публічно оголошено нового забудовника та гарантії добудови без доплат з боку інвесторів.

💥Об’єднаний Актив інформуватиме інвесторів в онлайн-режимі про розвиток подій. Зараз вони будуть розвиватися надзвичайно стрімко. Вирішення нашої ситуації вже дуже-дуже близько!!!

💥Дякуємо усім інвесторам, хто завдяки своїм діям і підтримці зробив можливим наш протест інвесторів «Аркади», з огляду на який і вирушується наше питання! Впевнені, вже скоро будуть конкретні результати і ПЕРЕМОГА!

💥Враховуючи вищевикладене, НАГОЛОШУЄМО, що необхідність проведення завтрашнього МЕГА-мітингу відсутня, а його проведення може ЗАШКОДИТИ процесу.

💥За таких обставин, Об’єднаний Актив пропонує перенесення МЕГА-мітингу на 24.12.2020 року, як це пропонувалося нами раніше. В групі Інфо буде відповідне голосування щодо цього (до 23:00 год). Пропонуємо поставитися до нього з усією відповідальністю та розумінням, адже наша доля вирішується в ці дні і у нас немає права зіпсувати все те, що було напрацьовано раніше! Просимо підтримати пропозицію Об’єднаного Активу щодо перенесення МЕГА-мітингу.

З повагою і впевненістю в перемозі найближчим часом, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *