Друзі!

Вчора і сьогодні наша держава відзначає дуже важливі свята. Важливі для кожного українця. Адже рівно 29 років тому ми зробили перший крок, щоб стати окремою державою, яка має свою мову, територію, свій прапор, герб та гімн, а також свою історію. А 16 років тому свято державного прапора стало офіційним святом Украіни.

До цього вирішального кроку наш народ подолав довгий та тернистий шлях, оминув безліч перешкод та випродувань. Більше того, новостворена Україна постала перед величезною кількістю проблем та загроз…

Разом з нею ми зростали і дорослішали, адже для більшості з нас, інвесторів Аркади, проголошення України відбулося у далекому дитинстві. Разом з нею росли і усвідомлювали себе як нація. Ми навчилися давати відсіч і відстоювати своє, навчилися будувати і шукати свій шлях. Нажаль, навчилися втрачати, бо війна в багатьох з нас забрала рідних, друзів, дім, але, при цьому, ми ще більше цінуємо життя. Ми точно знаємо, що в Україні найсиніше небо, найродючіша земля, а ще величезна кількість щирих, веселих і працьовитих людей, які стануть з тобою пліч-о-пліч, якщо раптом прийде біда.

Ми – українці! І цим все сказано…

Сьогодні, окрім того, що ми українці, ми ще й інвестори банку Аркада. Люди, які вклали гроші у будівництво власного житла і вимушені боротися, щоб його отримати. Вже 88 днів триває наш протест. А в самому серці столиці України стоять наші наметові містечка… Ми віримо, що тільки наша єдність та рішучі дії нашого протесту допоможуть зрушити цю ситуацію з місця, щоб нарешті запрацювали крани на будівництві, а наші родини отримали такі очікувані і такі омріяні ключі від наших нових домівок.

Тому єднаймося друзі!

Нам не можна відступати! Не можна здаватися, лише разом і лише спільними зусиллями ми можемо досягнути своєї мети!

Бо ми – українці, а українці не здаються і не відступають…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *