Шановні інвестори!

Сьогодні вночі на будмайданчику ЖК Еврика біля будинку №27 охоронцями та патрулем інвесторів було зупинено спробу крадіжки матеріальних цінностей.

О першій годині ночі, під час планового обходу, охоронець (В’ячеслав Хомутовський) побачив сліди, одразу зателефонував і повідомив охорону та патрульних.

За кілька хвилин охорона і патрульні вже були на місці. По знайдених слідах вдалося встановити що на місці злочину знаходилося 3 особи, які зламали замки та вдерлися до 27 дому. Наразі цей дім охороняється ЗЗБК.

Під час перевірки, один з охоронців побачив невідоме авто та підійшов до нього, поки він знаходився біля авто, під’їхало таксі з ще одним невідомим, який став активно щось передавати за допомогою ліхтарика.

Поки охоронець намагався затримати невідомого, до знайденої машини (газелі) під’їхало ще одне авто, з нього у газель пересів водій і машина поїхала. Наразі відомо, що авто крадіїв-невдах (держномер АА2127ХК) зареєстроване у Голосіївському районі.

Крадіям, які вдерлися до будинку, вдалося втекти, вистрибнувши з вікон, матеріальних цінностей вони з собою не винесли. Наразі охорона та патруль з’ясовують, що намагалися винести крадії.

Ми вдячні патрулям та охороні за оперативні та активні дії! На варті будмайданчику знаходилися: охоронці В.Хомутовський, Євген, Олександр, Ростислав, Дядя Коля; патрульні – Едуард (19 будинок ЖК Еврика), Олександр (31 будинок ЖК Еврика).

З огляду на ситуацію, мусимо констатувати, що для зловмисників та любителів легкої наживи наші ЖК представляють собою дуже ласий шматок. Без охорони вони миттєво будуть розграбовані. Тому просимо усіх інвесторів взяти участь в оплаті охорони наших ЖК.

Нагадуємо

Продовжується збір коштів за СІЧЕНЬ 2021 року на ОХОРОНУ. Кошти ви можете сплачувати на рахунок Громадської організації (бажано), або ж на картку МоноБанку Олени Брус в рекомендованих розмірах:

💥На охорону – 300 грн/місяць

💥На електроенергію – 100 грн/місяць

💥На відеоспостереження – 250 грн (одноразово). Сплачують лише ті, хто ще не платив.

💥На функціонування Наметового містечка біля КМДА та на МЕГА-мітинги – довільна сума.

🆘 Реквізити, за якими можна сплачувати кошти:

💥Рахунок ГО «Об’єднання інвесторв ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»: UA543052990000026001016221284, код ЄДРПОУ 43803549, призначення платежу – «благодійний внесок».

💥Картка МоноБанку – 4441 1144 4427 8715, Олена Брус.

🆘У ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ (КОМЕНТАРІ ДО ПЛАТЕЖУ). ОБОВ’ЯЗКОВО ДОДАТКОВО ВКАЗАТИ НАЗВУ ЖК ТА НОМЕР БУДИНКУ, А ТАКОЖ, ЯКУ СУММУ ТА НА ЩО САМЕ ВИ СПЛАЧУЄТЕ!

🆘Свої платежі ви можете знайти у звітних таблицях:

Об’єднаний Актив ЖК Еврика, ЖК Патріотика і ЖК Патріотика на озерах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *