Друзі!

Сьогодні заступником Міністра внутрішніх справ Геращенком А.Ю. за дорученням Міністра внутрішніх справ Авакова А.Б., народними депутатами Шуляк О.О. та Пузійчуком А.В., заступником директора Департаменту будівництва КМДА Денисенко В.М. проведено виїзд на будівельні майданчики банку «Аркада» (ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»).

В ході візиту проведено зустріч та спілкування з інвесторами ЖК «Еврика» та «Патріотика». Були присутні зазначені високопосадовці, представники Об’єднаного Активу, члени обслуговуючих кооперативів будинків високого ступеню готовності, керівництво забудовників (ТОВ «Аркада-Будівництво» та ТОВ «Будеволюція») та керівництво підрядників (ТОВ «Азур Груп» та ТОВ «ЗЗБК-1»).

Першочергове питання сьогоднішнього візиту – підключення до комунікації будинків 14, 15, 18 ЖК «Еврика» (газопостачання дахових котелень, електроенергія) та будинків 16 і 26 ЖК «Патріотика» (теплопостачання, електроенергія), які мають найвищий ступінь готовності, частково заселені та можуть бути найближчим часом введені в експлуатацію.

Окремо обговорено питання введення даних будинків в експлуатацію, отримання ними сертифікату ДАБІ. Дане питання буде найближчим часом винесене на розгляд Міжвідомчої робочої групи при КМУ. Усі присутні сьогодні запевнили в готовності повного сприяння цьому процесу. Сподіваємось на якнайшвидше позитивне вирішення даного питання.

Також, Геращенко А.Ю. вчергове запевнив, що питання усіх об’єктів банку Аркада перебуває на особистому контролі Президента України Зеленського В.О. та Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. Найближчим часом буде озвучено механізм, за яким усі наші об’єкти будуть добудовані!

Від усіх інвесторів банку «Аркада» та особливо від перелічених вище будинків високого ступеню готовності дякуємо Геращенку А.Ю., Шуляк О.О., Пузійчуку А.В. та Денисенку В.М. за сьогоднішній візит на об’єкти будівництва та допомогу у вирішенні проблем інвесторів банку «Аркада»!

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *