Друзі!

Маємо декілька тем для обговорення:

  1. Як ви пам’ятаєте, в голосуванні за дату проведення наступного МЕГА-мітингу з відривом перемогла дата 24.11.2020 року.

Однак, на жаль, Президент України Зеленський В.О. досі перебуває на лікарняному і немає впевненості, що 24.11.2020 року Володимир Олександрович буде вже в Офісі Президента. А саме до нього ми мали намір достукатися наступним МЕГА-мітингом. Наголошуємо, що кожен наш мітинг має бути в першу чергу ефективним та результативним.

З даної причини, ми вимушені ПЕРЕНЕСТИ наш МЕГА-мітинг на кінець місяця – на 30.11.2020 року! Просимо з розумінням поставитися до даної обставини та відповідно спланувати свій час.

2. Минулого тижня неочікувано отримали проблему від «ДТЕК Київські електромережі».

Так, минулої п’ятниці нас було попереджено про можливе відключення частини будівельного майданчика «Патріотика» та всього будмайданчика «Еврика» від електропостачання та існування відповідного наряду на відключення. Перемовинами вдалося досягти домовленості, що відключати не будуть до середи 18.11.2020 року, щоб мати можливість розібратися в проблемі та вирішити її.

Причина проблеми – наявність у ТОВ «Аркада-Будівництво» (забудовник ЖК «Еврика» та генпідрядник ЖК «Патріотика на озерах») боргу за реактивну електроенергію в сумі 42 тис. 758 грн. У свою чергу, ТОВ «Аркада-Будівництво» позбавлене можливості погашення боргу з причини відсутності коштів.

«ДТЕК Київські електромережі» 16.11.2020 року без дотримання домовленостей було відключено частину будівельного майданчика «Патріотика» від електропостачання. Без електроенергії залишилося 3 пости охорони та трансформаторна підстанція з дороговартісним обладнанням (яке може бути викрадене за умови відсутності напруги на ньому).

Також, найближчими днями за відсутності будь-яких домовленостей від електропостачання може бути відключена і ВСЯ «Еврика».

Шляхом перемовин вдалося домовитися про наступне:

  • ГО «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» підпише договір поруки за зобов’язаннями ТОВ «Аокада-Будівництво» в межах частини боргу та сплатить борг в сумі 21 тис. 758 грн. (після чого отримає право вимоги до ТОВ «Аркада-Будівництво» на дану суму).
  • Іншу частину боргу в сумі 21 тис грн сплачують обслуговуючі кооперативи будинків високого ступеню готовності ЖК «Еврика» (14, 15, 18), також підписавши аналогічний договір.
  • Подальше споживання реактивної електроенергії – близько 6 тис. грн/місяць. Майже вся дана сума – паразитне споживання електроенергії електропідстанцією (трансформаторами) на ЖК «Патріотика» (споживає дану суму навіть без навантаження реальними споживачами). Актив намагається вирішити дане питання з «паразитним» споживанням електроенергії, але не факт, що це технічно можливо.
  • Після підписання договору та оплати ДТЕК протягом 1-2 днів знов включить електропостачання частини «Патріотики» та скасує наряд на відключення «Еврики».

Для затвердження можливості сплати даних коштів з рахунку Громадської організації просимо проголосувати у группі Інфо.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *