1. Дякуємо усім, хто позавчора проголосував щодо необхідності вирішення питання з електроенергією. Доповідаємо, що позавчора від імені ГО було підписано договір поруки з ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» і одразу сплачено 21 758 грн. за спожиту електроенергію.

Також, позавчора оплата була проведена і від Обслуговуючого кооперативу «ЖК «Еврика-14». ДТЕК очікує оплату від 15 і 18 будинків ЖК «Еврика» – і готовий одразу підключати електроенергію. Дякуємо усім учасникам перемовин за конструктив і сподіваємось, що питання найближчим часом вирішиться.

2. Подача теплоносія на будинок №26 Львівський в ЖК «Патріотика» від ПрАТ «Київтеплоенерго» має відбутися вже в понеділок. Таким чином, питання зимового опалення даного будинку має буде закрито вже найближчим часом.

Таке ж питання зараз є і по будинку №16 Асканія в ЖК «Патріотика», хоча там ситуація трохи складніша. Але сподіваємось, що і по даному будинку найближчим часом вдастся запустити опалення.

По будинкам №14 і №18 ЖК «Еврика» є інформація про майже вирішене питання з подачею газу на дахові котельні для генерування теплопостачання. Запуск котелень також має відбутися вже наступного тижня.

3. В понеділок відбудеться чергове засідання Міжвідомчої робочої групи при КМУ, в порядок денний якого включено питання введення 5 будинків високого ступеню готовності в експлуатацію (№14, 15, 18 ЖК «Еврика» та №16, 26 ЖК «Патріотика»). Будуть присутні також по 1 представнику від кожного з цих будинків та презентовано дорожні карти по вирішенню даного питання щодо кожного з будинків. Сподіваємось, що вже найближчим часом дані будинки можуть отримати сертифікати ДАБІ про готовність до експлуатації.

4. Усі листи від імені Громадської організації «Об’єднання інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах», які анонсувались в групі Інфо (про необхідність проведення брифінгу за результатами аудиту, про надання детальних результатів аудиту, про призначення нового управителя, про кредитні канікули для довірителів-позичальників) станом на позавчора були передані адресатам.

5. Зважаючи на те, що 1400 інвесторів проголосували ЗА ідею подання петиції Президенту України (не дивлячись на те, що умовою її подання було подолання бар’єру в 3000 голосів), Об’єднаним Активом було прийнято рішення про подання петиції. Найближчими днями Об’єднаним Активом буде презентовано текст даної петиції до обговорення в групах, після чого його буде розміщено на офіційному веб-порталі Президента України.

Щодо інших варіантів текстів петиції – ми не блокуємо жодні ініціативи і Ви можете самостійно розмістити власний текст від себе. Однак, текст, який буде розміщено від офіційного активу всіх інвесторів банку «Аркада» має бути ініційований саме Об’єднаним Активом за погодженням з усіма інвесторами.

При цьому, сподіваємося, що ті, хто ініціював подачу петиції активно включаться в процес агітації голосування за петицію.

З повагою, Об’єднаний Актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *