Друзі!

Пропонуємо вашій увазі щоденний звіт ОА за четвер 03.09.2020 року.

1. Як ви вже всі знаєте, колишньому Голові правління і Президенту банку «Аркада» Паливоді К.В. СУ ГУНП у місті Києві за процесуального керівництва Прокуратури міста Києва було вручено повідомлення про підозру.

💥Також, було проведено масштабні обшуки в осіб, що можуть бути причетні до вчинення злочину, в якому підозрюється Паливода К.В.

💥Найближчим часом суд розгляне клопотання слідчого за погодженням з прокурором про обрання запобіжного заходу Паливоді К.В. Слідчі органи проситимуть для Паливоди К.В. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

💥Ми вдячні правоохоронним органам за швидке реагування на ситуацію та оперативно проведені слідчі дії. Ми сподіваємося і на подальше оперативне та об’єктивне розслідування всіх можливих протиправних дій осіб, які призвели до того, що вже майже 2 роки будівництво наших об’єктів не здійснюється.

2. Сьогодні вчергове комунікували з керівництвом МВС стосовно нашої ситуації. Як і раніше, запевняємо, що ситуація під повним контролем вищих посадових осіб держави, даний контроль ні на секунду не послаблюється.

3. Спілкувалися сьогодні з Головою правління КиївМіськБуду Кушніром І.М.

💥Аудит розпочався дуже активно. На цьому тижні спеціалісти КМБ вже здійснили перші ознайомчі виїзди на об’єкти.

💥На початку тижня у Кушніра І.М. була розмова з Паливодою К.В., в ході якої останній сказав про те ж, про що казав і нам в понеділок – надаватиме інформацію для аудиту тільки після листів від усіх сторін, а деякі документи взагалі відмовився надавати.

💥Позавчора Кушнір І.М. мав розмову з керівництвом КНУ імені Тараса Шевченка, в якій Університет запевнив у повній і всебічній готовності сприяти проведенню аудиту. Одразу після цього (в той же день) Університет надав всю необхідну інформацію і документи. Інформація з загальних чатів щодо неотримання КМБ документів від Унівеситету є НЕДОСТОВІРНОЮ.

💥Вчора Кушнір І.М. мав зустріч з керівництвом ФГВФО, в ході якої ФГВФО також запевнив у повній готовності сприяти всім процесам для проведення аудиту і подальшої передачі ФФС новому управителю.

💥Домовились з Кушніром І.М., що і надалі підтримуватимемо зв’язок для якнайшвидшого досягнення результату.

4. За інформацією колишньої Голови правління банку «Аркада» Ковальчук Т.М. завтра вони передадуть до КиївМіськБуду заповнену табличку з фінансовими показниками, необхідними для проведення аудиту. Триматимемо це питання на контролі.

5. Мали продуктивну розмову з працівниками КМДА.

💥Обговорили шляхи прискорення проведення аудиту та передачі наших об’єктів новому забудовнику. КМДА було надано нам копії звернень, направлених на НБУ та КНУ для сприяння в проведенні аудиту КМБ (фото прикладаємо нижче).

💥Обговорили необхідність першочергового введення в експлуатацію та заселення будинків з високою стадією готовності (№14, №18 Еврики та №26 Патріотики).

6. Документи на реєстрацію ГО вже передані. Наразі реєстр ЄДРПОУ працює в позаштатному тестовому режимі, тому можливі затримки з реєстрацією. Попередньо, очікуємо отримання витягу з реєстру ЄДРПОУ щодо зареєстрованого ГО 12.09.2020 року.

7. Є інформація, що забудовник «Будеволюція», через якого здійснюється постачання електроенергії на деякі вже заселені будинки в Патріотиці по тимчасовій схемі та на будівництво недобудованих будинків, з 01.09.2020 перейшла на режим постачання електроенергії через Постачальника останньої надії. Причина – заборгованість Будеволюції перед ДТЕК за спожиту електроенергію.

Якщо це правда, то це означає, що у Будеволюціі буде 90 днів, щоб розрахуватися з постачальником, інакше постачання електроенергії буде припинено. Зараз намагаємось з’ясувати правдивість цієї інформації і шляхи виходу з неї.

8. Як ви помітили, ситуація розвивається динамічно. Ми впевнені, що все буде добре, разом ми здолаємо всі проблеми і обов’язково досягнемо відновлення будівництва вже найближчим часом.

💥При цьому, ми закликаємо окремі будинки не діяти всупереч затвердженоі стратегії та без відома ОА. Повірте, цим ви можете тільки зашкодити своїй ситуації. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу, закликаємо вас спільно з ОА узгоджувати плани і дії та рухатися в одному напрямку.

💥Ми закликаємо усіх зберігати спокій та довіряти тільки перевіреній інформації, а не чуткам. ОА гарантує, що надаємо тільки підтверджену (майже завжди документально) інформацію. Всіх інших закликаємо не розповсюджувати завідомо неправдиву чи неперевірену інформацію.

💥Завтра очікуйте чергову порцію масштабних новин!

З повагою і впевненістю в якнайшвидшому відновленні будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *