Друзі!

Ми вирішили іноді об’єднувати звіти і викладати одразу за 2 дні. Отже, поїхали.

1. У вівторок 01.09.2020 відбулася зустріч інвесторів з відповідальними співробітниками КМДА. Відеозаписи зустрічі можна переглянути тут:

Перша частина:

Друга частина:

Присутні з боку КМДА: Мартинчук Сергій Олександрович – директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення; Жилик Лариса Дмитрівна, Денисенко Володимир Миколайович – заступники директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення. Із основного, озвученого КМДА щодо ситуації, що склалася:

💥Їх позиція – нас точно добудовуватиме КиївМіськБуд. Рішення про передачу наших об’єктів КМБ на добудову буде прийняте одразу після проведення аудиту.

💥Налаштовані всіляко сприяти проведенню аудиту зі свого боку. Найближчими днями направлять листи до НБУ, КНУ, ФГВФО, Будеволюція та Аркади-Будівництво щодо підтвердження розпорядження Київського міського голови про проведення аудиту і необхідності сприяння КМБ в проведенні аудиту.

💥Домовились, що пріоритет найшвидшого введення в експлуатацію і заселення буде надано будинкам №14 і №18 в «Евриці» та №26 в «Патріотиці». При цьому, інтереси інших 36 будинків не мають постраждати. Дані процеси будуть паралельними.

💥З охороною об’єктів допомогти нам не зможуть, це буде нецільовим використанням коштів міського бюджету. Натомість, домовилися з присутнім на зустрічі керівником Муніципальної варти Києва про співпрацю у вигляді тимчасової зміни маршрутів патрулювання, щоб патрульні періодично обходили навколо будмайданчиків.

2. За нашою інформацією з різних джерел, ще з понеділка 31.08.2020 ФГВФО та НБУ активно включились в процес надання інформації КиївМіськБуду для аудиту, яка перебуває в їх віданні. Прокомунікували з керівництвом ФГВФО, сподіваємось на зустріч найближчими днями.

3. Прокомунікували з керівництвом МВС, наша ситуація знаходиться під їх цілодобовим контролем і координацією.

4. Вчора 02.09.2020 року відбулася зустріч ОА з керівництвом КНУ імені Тараса Шевченка. Спілкувалися з заступником проректора та керівником юрвідділу, результати наступні:

💥Домовились про подальшу тісну комунікацію та повне сприяння Університету в проведенні аудиту.

💥Як ви пам’ятаєте, на зустрічі в банку 31.08.2020 Паливода К.В. озвучив, що Університет не хоче надавати дані КиївМіськБуду для проведення аудиту. Так от це виявилося цілковитою НЕПРАВДОЮ.

КНУ імені Тараса Шевченка ще 01.09.2020 після усної комунікації з КМБ за власною ініціативою направив до КМБ всі необхідні документи, які є в них у наявності, для проведення аудиту по ЖК «Еврика» (фото даного супровідного листа прикладаємо нижче).

За таких обставин, ОА висловлює глибоке занепокоєння та засуджує поведінку колишнього керівництва банку «Аркада», а також вчергове закликає всі сторони всіляко сприяти якнайшвидшому проведенню аудиту.

💥З охороною ЖК «Еврика» Університет, на жаль, також не зможе нам допомогти з тих же причин (нецільове використання коштів).

5. Реєстрація нашого ГО зі зміненою назвою на завершальній стадії. Деталі і приклад заяви про вступ у члени ГО буде викладено вже згодом.

6. Питання охорони наших об’єктів на час аудиту – одне з першочергових для нас. Дякуємо всім за голосування з даного приводу в групі Інфо. Вчора мали розмову з власником і керівником охоронної компанії «Основа», яка зараз здійснює охорону наших об’єктів.

💥Як і було домовлено раніше, охорона ЖК «Еврика» та «Патріотика» буде здійснюватися до 30.09.2020, охорона ЖК «Патріотика на озерах» та електропідстанції – до 14.09.2020.

💥Роботи і рухи, які вчора були помічені на ЖК «Еврика» нібито проводяться за узгодженням з забудовником і переконували, що це точно не крадіжка з боку підрядних організацій.

💥Вони готові, як і домовлялися з Паливодою К.В., починаючи з 10.09.2020 проводити інвентаризацію наших об’єктів за актами приймання-передачі і, власне, передачу наших об’єктів на охорону новій компанії.

💥Наразі намагаємося провести конструктивні переговори зі всіма стосовно охорони, щоб цей тягар не ліг на плечі інвесторів. Найближчими днями озвучимо про стан цього фронту. У нас є рішення для будь-якого сценарію.

7. Просимо зберігати спокій і приходити в Наметове містечко-2, там завжди більш оперативна і повна інформація. Також, ОА незабаром буде представлено бачення і план щодо наступного МЕГА-мітингу. При цьому, закликаємо ігнорувати шахрайські дії деяких інвесторів, які пропонують безцільно водити інвесторів по всьому Києву десятиріччями.

З повагою і вірою в найшвидше відновлення будівництва, Об’єднаний актив інвесторів ЖК «Еврика», «Патріотика», «Патріотика на озерах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *